شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

قیمت نایلون استرچ

قیمت نایلون استرچ بر اساس یک سری موارد مهم مشخص می گردد. شرکت دریا پلاستیک با تأمین دستگاه های پیشرفته و همچنین نیروی انسانی فعال توانسته اند به صورت تخصصی در حوزۀ تولید پلاستیک های بسته بندی فعالیت خود را آغاز نمایند. نایلون نقش بسزایی در حوزۀ بسته بندی کالاها در صنایع مختلف دارد چون با استفاده از پلاستیک می توان کالاها را در برابر شرایط محیطی ایمن نگه داشت. بدین ترتیب مجموعه های تولید کنندۀ نایلون صنعتی در تلاش هستند با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته، دستگاه های مدرن و مواد اولیۀ مرغوب محصولاتی با کیفیت تولید نموده و در اختیار صنعت گران قرار دهند. در این بین قیمت فیلم استرچ تأثیر بسزایی در انتخاب و خرید این نوع پلاستیک برای مصرف کنندگان خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مبحث در کنار ما باشید تا بیشتر از ویژگی های فیلم استرچ ساده و نایلون استرچ صادراتی مطلع گردید.

محصول قیمت
قیمت نایلون استرچ صادراتی تماس بگیرید
قیمت نایلون استرچ رنگی تماس بگیرید
قیمت نایلون استرچ مبلی تماس بگیرید
قیمت فیلم استرچ تماس بگیرید

 

قیمت فیلم استرچ رنگی

قیمت فیلم استرچ رنگی بر مبنای میزان کاربرد آن در صنایع مختلف دارد. البته سفارشی بودن تولید نایلون استرچ رنگی نیز به نوبۀ خود تأثیر مستقیم بر قیمت فیلم استرچ خواهد داشت. مهمترین ویژگی نایلون استرچ، داشتن خاصیت کشسانی بودن و چسبندگی بالای این نوع پلاستیک می باشد که باعث تمایز این نوع نایلون با دیگر پلاستیک های بسته بندی شده است.

نایلون استرچ صاداراتی و معمولی به صورت شفاف تولید می شود ولی متناسب با نیاز مصرف کنندگان مجموعه های تولید کننده قادر به تولید نایلون استرچ رنگی می باشند. بدیهی است صنایع مختلف به اقتضای نیاز می توانند جهت بسته بندی کالاهای مختلف از این نوع پلاستیک منعطف و کشسان استفاده نمایند.

قیمت فیلم استرچ صادراتی

قیمت فیلم استرچ صادراتی بر اساس نوع مواد اولیۀ، ضخامت، ابعاد رول و رنگ سفارشی نایلون مشخص می گردد. بدیهی است به دلیل تحریم های اقتصادی که در کشور ایران با آن روبرو می باشد، ممکن است قیمت مواد اولیه در دوره های مختلف برای شرکت تولید کنندۀ فیلم استرچ تغییر یابد. از این رو قیمت فیلم استرچ نیز تغییر می کند و بی ثبات خواهد بود. از این رو توصیه می کنیم پیش از خرید نایلون استرچ صادراتی، نایلون استرچ مبلی، نایلون استرچ رنگی و دیگر محصولات پلاستیکی، به صورت تلفنی و اینترنتی از قیمت انواع نایلون استرچ اطلاع پیدا کنید و سپس با اطمینان می توانید به واسطۀ شرکت دریا پلاستیک، نایلون مورد نیاز جهت مصارف بسته بندی محصولات را با قیمت ارزان تهیه نمائید. 

مجموعه دریا پلاستیک به دلیل داشتن تخصص و تجربۀ کافی در حوزۀ تولید لفاف های بسته بندی صنعتی، قادر به تولید و فروش نایلون استرچ صادراتی با قیمت مناسب می باشند. از این رو مجموعه هایی که در حوزۀ بازرگانی و تجارت بین المللی فروش محصولات داخلی فعالیت می کنند، می توانند با اطمینان از طریق این مجموعه اقدام به تهیۀ فیلم استرچ صاداراتی با دوام نمایند که در شأن محصولات صادارتی باشد.

قیمت نایلون استرچ مبلی

قیمت نایلون استرچ مبلی به ضخامت و سایز رول فیلم استرچ بستگی دارد. نوع بسته بندی مبلمان برای مجموعه های تولیدی مبل حائز اهمیت است چون مانع از خسارت به مبل می شود. با توجه به ویژگی های قابل توجهی که نایلون استرچ مبلی دارد، کارفرمایان جهت سهولت در بسته بندی مبلمان از این نوع پلاستیک استفاده می کنند.

داشتن حالت چسبندگی و انعطاف پذیری بالای فیلم استرچ، به فرد اجازه می دهد کلیۀ سطوح مبلمان را با پلاستیک مستحکم بپوشاند و بدین وسیله از ضربات و سایش های حین حمل و نقل مبلمان جلوگیری کنند. بدین ترتیب قیمت فیلم استرچ برای مجموعه های تولیدی مبل حائز اهمیت است.

بدون شک مجموعه های مختلف در تلاش هستند جهت بسته بندی محصولات با کیفیت عالی، مناسب ترین روش و محصول پلاستیکی را انتخاب نمایند. البته در جایگاه خود، قیمت نایلون استرچ، نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار و ... برای مجموعه های تولید حائز اهمیت خواهد بود.

9 / 10
از 30 کاربر
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :