شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

قیمت نایلون حبابدار

قیمت نایلون حبابدار بر اساس یک سری پارامترهای مختلف تعیین می شود و ما قصد داریم در اینجا به برخی از موارد مهم و کلیدی آن بپردازیم. مجموعۀ دریا پلاستیک با سال ها تلاش و کوشش توانسته است موفق به تولید و پخش نایلون صنعتی در مدل های مختلف گردند، تا بدین وسیله بتوانند خدمتی به رونق تولید ملی داشته باشند. با تهیۀ ماشین آلات پیشرفته، امکان تولید نایلون حبابدار، نایلون عریض، فیلم استرچ و نایلون شیرینگ را متناسب با نیاز بازار داخل انجام دهند.

نایلون حبابدار از دیگر پلاستیک هایی است که کاربرد آن در صنایع مختلف قابل مشاهده می باشد. این نوع پلاستیک دارای یک سری ویژگی های خاص ظاهری است که موجب تمایز قابل توجه آن نسبت به دیگر انواع نایلون بسته بندی شده است. داشتن قابلیت ضریه گیری این نوع پلاستیک، تأثیر مستقیم بر قیمت نایلون حبابدار داشته است.

محصول   قیمت 
قیمت نایلون حبابدار کیسه شده  تماس بگیرید 
قیمت نایلون حبابدار چاپدار  تماس بگیرید 
قیمت نایلون حبابدار ریز و درشت  تماس بگیرید 
قیمت نایلون حبابدار درجه 1 و 2  تماس بگیرید 

لیست قیمت نایلون حبابدار

لیست قیمت نایلون حبابدار بر اساس سایز، ضخامت، مدل و کیفیت مواد اولیه مشخص می گردد. تولید و فروش نایلون حبابدار به صورت کیسه شده و رولی صورت می گیرد. البته تولید و عرضۀ پلاستیک حبابدار به صورت حباب ریز و درشت انجام می گیرد و این قابلیت بر اساس ابعاد کالاهایی که قصد بسته بندی آنها وجود دارد، صورت می گیرد. شرکت دریا پلاستیک با توجه به کاربردی که دارند با مواد اولیه درجه یک و درجه دو تولید می شوند.

البته قیمت نایلون حبابدار درجه یک بیشتر از نایلون حبابدار درجه دو خواهد بود. صنایع مختلف متناسب با نوع محصولاتی که تولید می کنند می توانند مناسب ترین نوع پلاستیک حبابدار را تهیه نمایند.

عوامل مهم تأثیرگذار بر قیمت نایلون حبابدار

ابعاد کالا نقش مهم بر روی تولید نایلون حبابدار خواهد داشت چون با افزایش سایز اقلام، تولید کنندگان اقدام به تولید نایلون حبابدار به صورت حباب درشت می نمایند که خاصیت ضربه گیر بودن خود را حفظ کنند. قیمت نایلون حبابدار بر اساس سایز حباب می تواند متفاوت مشخص گردد. با توجه به اینکه فروش پلاستیک حبابدار در مدل های مختلف صورت می گیرد، می توانید جهت اطلاع دقیق از قیمت انواع نایلون حبابدار با دفتر فروش دریا پلاستیک تماس حاصل فرمائید.

نایلون حبابدار به دلیل داشتن لایۀ میانی حباب هوا همانند یک ضربه گیر عمل می کند. کاربرد پلاستیک حبابدار ریز و درشت می تواند از ورود فشار و ضربه به اجسام جلوگیری کند. علاوه بر مجموعه های تولید کننده و عرضه کنندۀ کالا، عموم افراد می توانند با صرفه نظر قرار دادن قیمت نایلون حبابدار، این نوع پلاستیک را جهت امور بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل استفاده نمایند و بدون آسیب دیدگی وسایل را جابجا نمایند.

با در نظر گرفتن کاربردی که این نوع پلاستیک دارد، صرف هزینه برای خرید نایلون حبابدار برای افراد صرفۀ اقتصادی به دنبال خواهد داشت. صنایع مختلف با داشتن آگاهی کامل نسبت به این موضوع مهم، پس از اطلاع از لیست قیمت نایلون حبابدار، مناسب ترین مدل نایلون حبابدار را انتخاب نموده و به صورت حضوری و یا اینترنتی سفارش دهند.

قیمت نایلون حبابدار به صورت خرید اینترنتی می تواند برای کارخانجات ارزان تر از بازار انجام گیرد. مجموعۀ تولیدی دریا پلاستیک توانسته با هدف توسعۀ خدمات دهی مجموعۀ خود، امکان سفارش اینترنتی نایلون حبابدار کیسه ای، رولی و چاپ دار را برای مشتریان فراهم نمایند.

ارائه خدمات فروش نایلون حبابدار بصورت چاپدار توسط تنها برخی از مراکز تولید کنندۀ پلاستیک حبابدار به صورت همزمان انجام می گیرد. قیمت نایلون حبابدار به صورت چاپ دار بیشتر از نایلون حبابدار بدون چاپ می باشد. البته این نوع محصول متناسب با نیاز برخی از شرکت ها و کارخانجات به صورت سفارشی با قیمت ارزان صورت می گیرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت نایلون حبابدار در مدل های مختلف می توانید با کارشناسان فروش دریا پلاستیک تماس بگیرید.

9 / 10
از 20 کاربر
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :