شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

قیمت نایلون شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ به فاکتورهای مهمی چون ابعاد، ضخامت و کیفیت آن بستگی دارد. شرکت دریا پلاستیک با بهره گیری از ماشین آلات صنعتی پیشرفته و همچنین مواد اولیۀ درجه یک توانسته اند موفق به تولید و فروش نایلون شیرینگ و دیگر نایلون های بسته بندی با کیفیت مرغوب شوند. نایلون شیرینگ از جمله پلاستیک های حرارتی به شمار می رود. در واقع این نوع پلاستیک تحت حرارت بالای 160 الی 220 درجه تغییر حالت می دهد و بدین وسیله می توان برای بسته بندی اقلام مختلف استفاده نمود. با در نظر گرفتن نحوۀ تولید این نوع پلاستیک، قیمت نایلون شیرینگ به صورت دوره ای می تواند تغییر کند چون وابسته به قیمت مواد اولیۀ مورد نیاز برای تولید این نوع پلاستیک است.

محصول قیمت
قیمت نایلون شیرینگ PVC تماس بگیرید 
قیمت نایلون شیرینگ حرارتی تماس بگیرید 

موارد مهم تعیین قیمت نایلون شیرینگ

در مطالب مذکور، اشاره نمودیم بی ثبات بودن قیمت نایلون شیرینگ وابسته به مسائل مختلفی است که مرتبط با قیمت مواد اولیۀ پلیمری، میزان کیفیت، نوع مواد اولیه، سایز و ضخامت رول شیرینگ می باشد. نایلون شیرینگ pvc از جمله نایلون های بسته بندی پرکاربرد در صنایع مختلف به شمار می رود. تا کنون بسته بندی پک بطری های نوشیدنی، کنسروهای مواد غذایی، لوازم بهداشتی، قطعات صنعتی و غیره را مشاهده نموده اید. امروزه جهت بسته بندی چنین اقلامی از نایلون های شیرینگ با ضخامت های مختلف استفاده می شود. خرید نایلون شیرینگ پی وی سی باعث حفظ محصولات در برابر نفوذ آب و گرد و غبار می شود. جهت اطلاع از قیمت رول نایلون شیرینگ می توانید با کارشناسان فروش دریا پلاستیک تماس حاصل فرمائید.

شفافیت، استحکام بالا، وزن پایین و مقاومت بالا در برابر پارگی و ضربه از مهمترین ویژگی های نایلون شیرینگ محسوب می شوند. از این رو کارخانجات می توانند متناسب با نوع کالاهایی که آنها را بسته بندی می کنند، اقدام به خرید پلاستیک شیرینگ به صورت تک لایه ای و یا چند لایه نمایند. جهت استفاده از نایلون شیرینگ رولی نیاز به استفاده از دستگاه های دستی و یا تمام اتوماتیک است. در واقع به دلیل نیاز داشتن به دمای بالا برای ایجاد تغییر حالت پلاستیک و بسته بندی وکیوم مانند محصولات، نیاز به استفاده از دستگاه های مخصوص است. با توجه به نوع کارایی که این نوع نایلون دارد، قیمت نایلون شیرینگ برای مجموعه های تولید کننده حائز اهمیت است.

لیست قیمت نایلون شیرینگ

لیست قیمت نایلون شیرینگ را می توانید از طریق دفتر فروش دریا پلاستیک تهیه نمائید. این مجموعه به صورت تخصصی در زمینۀ تولید نایلون های بسته بندی متناسب با صنایع مختلف آغاز نموده است. البته توسط این مجموعه نایلون حبابدار، نایلون عریض و نایلون استرچ نیز تولید می شود. از این رو صنعت گران می توانند بر اساس نوع کالایی که قصد بسته بندی آنها را دارند، مناسب ترین نایلون را تهیه نمایند.

در حال حاضر برخی از شرکت های تولید کنندۀ پلاستیک توانسته اند موفق به تولید نایلون شیرینگ در سه دسته بندی معمولی، تونلی و سلفونی شوند. هر کدام از آنها در موقعیت های مختلف جهت بسته بندی کالاهای متفاوت مورد استفاده قرار گرفته می شوند. البته قیمت نایلون شیرینگ حرارتی متناسب با ویژگی های آنها تعیین می گردد. نایلون شیرینگ از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به همین جهت در امور بسته بندی پک محصولات مورد استفاده قرار گرفته می شوند. به طور کلی نایلون شیرینگ pvc توانسته تحولی بزرگ در صنعت بسته بندی محصولات بوجود آورد و امکان حمل و نقل آسان کالاها را برای صنایع مختلف فراهم نموده است. علاوه بر آنکه داشتن کیفیت بالای پلاستیک شیرینگ پک، ماندگاری بسته بندی کالاها را بیشتر می کند.

اگر قصد تأمین نایلون بسته بندی مناسب برای محصولات مجموعۀ خود را دارید، می توانید پس از اطلاع از قیمت نایلون شیرینگ توسط شرکت دریا پلاستیک، نایلون با کیفیت مورد نظر خود را تهیه نمائید.  

9 / 10
از 21 کاربر
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :