شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

قیمت نایلون عریض

قیمت نایلون عریض بر اساس پارامترهای متعددی تعیین می شود. شرکت دریا پلاستیک یکی از مجموعه های پیشرو در حوزۀ تولید لفاف های پلاستیکی بسته بندی در صنایع مختلف فعالیت می کند. این مجموعه پس از بررسی تمام جوانب توانسته اند شرایط لازم جهت تولید نایلون عریض، شیرینگ و ... را در سطح کشور فراهم نمایند. به دلیل گستردگی کاربرد نایلون عریض، قصد داریم در اینجا به نکات مهم تعیین قیمت نایلون عریض بپردازیم، پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای متن همراه ما باشید. نایلون عریض از دیگر پلاستیک های موجود در بازار به شمار می رود و صنایع مختلف بدون استثنا از مزایای این نوع پلاستیک جهت بسته بندی محصولات استفاده می نمایند.

محصول قیمت
قیمت نایلون عریض گلخانه ای تماس بگیرید
قیمت نایلون عریض کشاورزی تماس بگیرید
قیمت نایلون عریض یو وی دار تماس بگیرید

موارد مهم تعیین قیمت نایلون عریض

تعیین قیمت نایلون عریض به ابعاد رول، ضخامت و سطح کیفیت مواد اولیه بستگی دارد. صنایع مختلف جهت حفظ کالاها در برابر شرایط محیطی چون نفوذ برف و باران، تابش مستقیم نور خورشید و همچنین گرد و غبار می توانند از مزایای نایلون یو وی دار استفاده نمایند. ویژگی قابل توجهی که این نوع پلاستیک دارد، داشتن سطحی صاف و شفاف است که امکان عبور نور را میسر می سازد و به همین دلیل جهت راه اندازی محیط های گلخانه از مزایای نایلون گلخانه ای یا همان نایلون عریض بهره گرفته می شود.

کاربرد عمدۀ پلاستیک عریض جهت مصارف کشاورزی است و به همین علت با عنوان نایلون کشاورزی نیز شناخته می شود. کشاورزان جهت حفظ محصولات و یا لوازم کشاورزی در برابر نفوذ آب، خاک و نور خورشید از این نوع پلاستیک سبک، مستحکم و با کیفیت استفاده می نمایند. جهت اطلاع از قیمت رول نایلون عریض می توانید با کارشناسان فروش دریا پلاستیک تماس گرفته و پس از مشورت و نوع کاربری که برای این نوع نایلون در نظر گرفته اید، مناسب ترین سایز و ضخامت پلاستیک عریض را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

لیست قیمت نایلون عریض

لیست قیمت نایلون عریض بر مبنای شاخص هایی چون سایز رول، ضخامت و نوع مواد اولیه مشخص می گردد. بنابراین بر اساس نوع کاربرد این نوع پلاستیک، اقدام به خرید نایلون عریض نمائید. قیمت نایلون عریض گلخانه ای به ضخامت این نوع پلاستیک بستگی دارد. توصیه می کنیم متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه و مساحت گلخانه، اقدام به تهیۀ نایلون عریض مورد نیاز خود نمائید. سفارش نایلون عریض چند لایه ای بسیار کارآمد خواهد بود و مقاومت بالایی نسبت به شرایط محیطی خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که نایلون عریض uv دار تهیه نمائید که نسبت به اشعۀ مضر نور خورشید مقاومت بالایی داشته باشند.

به طور عمده شرکت های تولید کنندۀ نایلون عریض همچون مجموعۀ دریا پلاستیک بر اساس مشخصات استاندارد اقدام به تولید و فروش نایلون عریض کشاورزی می نمایند. با این وجود برخی از مجموعه ها به دلیل نوع کاربرد خاصی که برای این نوع پلاستیک در نظر گرفته اند، نیازمند به خرید نایلون عریض سفارشی هستند. بدین ترتیب می توانند به صورت مستقیم از طریق شرکت تولید کنندۀ نایلون، پلاستیک عریض سفارشی تهیه نمایند. البته این نوع سفارشات تأثیر مستقیم بر قیمت نایلون عریض خواهد داشت.

تهیۀ نایلون کشاورزی برای اکثر کشاورزان ضرورت دارد. به اقتضای نوع فعالیت هایی از قبیل حفظ و نگهداری محصولات در برابر بارش باران، امور آبیاری، راه اندازی محیط گلخانه ای و ... نیازمند به خرید نایلون یو وی دار می باشند و قیمت نایلون عریض بر روی هزینه اختصاصی تهیۀ تجهیزات کشاورزی تأثیرگذار خواهد بود.

جهت اطلاع از نحوۀ سفارش دهی اینترنتی نایلون عریض و یا استعلام قیمت نایلون عریض می توانید با دفتر فروش شرکت دریا پلاستیک تماس حاصل فرمائید. به واسطۀ این مجموعۀ معتبر امکان خرید نایلون عریض به صورت سفارشی در ابعاد و ضخامت متفاوت وجود دارد.

9 / 10
از 20 کاربر
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :