شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

نایلون حبابدار

یکی از مواردی که باعث آسیب رسیدن به محصولات بسته بندی شکستنی میشود ضربه میباشد. ضربه وارد شده به محصول میتواند منجر به شکستگی و آسیب دیدن به محصول شود و بهمین منظور بسته بندی آنها باید با نایلون حبابدار انجام شود. نایلون حبابدار به دلیل حباب هایی که بر روی خود دارد میتواند از بروز هر گونه آسیب ناشی از برخورد اجسام جلوگیری بعمل آورد. نایلون های حبابدار نه تنها در بسته بندی محصولات بلکه میتوانند در اسباب کشی ها و نقل و انتقال وسایلی که آسیب پذیری زیادی نیز دارند مورد استفاده قرار گیرند. وسایل زیادی مانند وسایل صوتی و تصویری و همچنین شکستنی وجود دارند که بخوبی باید بسته بندی شده تا بتوانند در برابر ضربات وارد شده مقاومت کنند. نایلون های حبابدار شفاف بوده که همین شفافیت یک مزیت برای آن محسوب میشود و میتواند در کنار مقاومت بالا زیبایی را در بسته بندی بوجود آورد.

تولید نایلون حبابدار

تولید نایلون حبابدار با دستگاه ها و تجهیزات مخصوصی انجام میشود که قابلیت ایجاد حباب بر روی نایلون را داشته باشند. مواد درجه یک و مرغوب در تولید نایلون حبابدار اهمیت بسیار زیادی دارند و هر چه مواد از کیفیت بالاتری برخوردار باشند در نتیجه کیفیت و دوام نایلون نیز افزایش خواهد یافت. مواد اولیه مرغوب همچنین میتوانند مدت زمان فرسایش نایلون های حبابدار را نیز به تعویق بیندازند و تا مدت ها میتوان از آنها استفاده نمود. امروزه تولید نایلون حبابدار در انواع مختلفی انجام میشود که تفاوت هر یک  از آنها مربوط به لایه های به کار رفته در تولید نایلون میشود.  هر چه لایه های نایلون حبابدار بیشتر باشد در نتیجه مقاومت بیشتری از خود نشان خواهد داد.

دریا پلاستیک یکی از عرضه کنندگان انواع نایلون حبابدار تولید شده از بهترین و مرغوبترین مواد میباشد و برای سفارش نایلون میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

فروشگاه دریا پلاستیک از ابتدای شروع به فعالیت خود در زمینه فروش نایلون حبابدار و همچنین انواع پوشش های مناسب برای بسته بندی بر فروش محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب تاکید ویژه ای داشته است و همچنین به دلیل اینکه بتواند سراسر کشور را تحت پوشش در آورد اقدام به فروش غیر حضوری نموده است و  خریدار به راحتی میتواند خرید خود را از سراسر کشور به انجام برساند.

در بسته بندی لوازم و وسایل شکستنی باید به گونه ای عمل شود که وسایل در تکان ها و لرزش های صورت گرفته در هنگام حمل و جابجایی به هیچ وجه آسیب نبینند. نایلون حبابدار از بهترین نایلون هایی است میتوان برای بسته بندی انتخاب نمود زیرا از حباب هایی بر روی خود برخوردار است که این حباب ها اجازه آسیب دیدن به وسایل و لوازم شکستنی را نمیدهد.

موارد استفاده از نایلون حبابدار

نایلون های حبابدار کابرد بسیار زیادی با توجه به  ویژگی های خود پیدا کرده اند که در ادامه به برخی از این کاربرد ها اشاره خواهیم نمود. یکی از کاربرد های نایلون حبابدار در بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات و صنایع میباشد. بسیاری از صنایع و واحد های تولیدی وجود دارند که برای حفاظت از محصولات خود در برابر شکستگی و هر گونه آسیب دیدگی آنها را با نایلون حبابدار به خوبی بسته بندی میکنند که این کار منجر میشود تا کالا تا زمان ارسال به فروشگاه و یا در احتیار قرار گرفتن مشتری هیچگونه آسیبی نبیند.  تکان های شدید و یا با ضرب افتادن محصول میتواند آسیب زیادی را به آن وارد کند و یا در خوشبینانه ترین حالت آسیب جزئی را به آن وارد آورد. با استفاده از نایلون های حبابدار هیچگونه آسیبی متوجه محصول نشده و کاملا سالم به دست مشتری و یا فروشنده خواهد رسید. حجم زیادی از نایلون های حبابدار در صنایع و بسته بندی محصولات استفاده میشود اما این نایلون ها در بسته بندی های در حجم و ابعاد کوچک نیز مورد استفاده زیادی دارند که میتوان به بسته بندی لوازم و اثاث منزل در هنگام اثاث کشی اشاره نمود. وسایل شکستنی زیادی در منزل وجود دارند که در هنگام اثاث کشی و در صورت عدم احتیاط میتوانند به راحتی آسیب ببینند که اگر از نایلون حبابدار برای بسته بندی آنها استفاده شود به هیچ وجه آسیب ندیده و سالم باقی میمانند. نایلون های حبابدار همچنین در برخی صنوف و جابجایی های آنها نیز کاربرد دارند و میتوانند این مزیت را ایجاد کنند که هیچ آسیبی به وسایل موجود بخصوص وسایل ارزشمند در فروشگاه نرسد.

نایلون حبابدار از پوشش های ارزان برای بسته بندی

یکی از ویژگی های نایلون های حبابدار در قیمت مناسب آنها میباشد و میتوانند هزینه های بسته بندی را تا حد زیادی کاهش دهند. میتوان با کمک نایلون حبابدار بسته بندی در حجم و ابعاد بالایی را انجام داد بدون آنکه نیازی به صرف هزینه زیادی برای بسته بندی باشد. قیمت نایلون های حبابدار به طور کلی بسیار مناسب است و نیازی نیست تا هزینه زیادی بابت خرید آن صرف کنید اما برخی عوامل در قیمت این نایلون ها تاثیر گذار هستند. یکی از عواملی که میتواند بر روی قیمت نایلون حبابدار تاثیر داشته باشد ضخامت آن است. هر چه نایلون های حبابدار ضخیم تر باشند در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. البته نایلون های حبابدار ضخیم میتوانند محافظت بهتر و بیشتری را نیز از محصول بعمل آورند که باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

خرید نایلون حبابدار

برای خرید نایلون حبابدار باید به این موضوع که نایلون را برای بسته بندی چه محصولی نیاز دارید توجه داشته باشید. نایلون ها به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند که باید متناسب با نیاز خود نایلون مناسب را تهیه نمایید. نایلون های حبابداری که ضخامت بیشتری دارند میتوانند محافظت بیشتری از محصول به عمل آورند و در صورتیکه قرار است تا محصولات شکستنی و حساس را بسته بندی کنید بهتر است تا از این نایلون های ضخیم که اغلب نایلون های سه لایه هستند برای بسته بندی استفاده کنید.

اما در خرید نایلون حبابدار در صورتیکه قصد دارید تا بسته بندی محصولات نه چندان حساس را انجام دهید میتوانید از نایلون های با ضخامت کم نیز استفاده کنید و الزاما نیازی نیست تا نایلون های ضخیم که قیمت بالایی نیز دارند را خریداری نمایید. نکته ای که به طور کلی برای خرید نایلون حبابدار ضخیم یا نازک باید در نظر داشته باشید کیفیت نایلون ها میباشد که  میتواند تضمین کننده سالم باقی ماندن محصول در هنگام حمل و نقل و انتقال باشد.

فروش انواع نایلون حبابدار

نایلون های حبابدار به صورت تخصصی در شرکت ها و فروشگاه هایی به فروش میرسند که در زمینه پوشش های مورد نیاز برای بسته بندی فعالیت میکنند و این محصولات را به فروش میرسانند. اما فروش انواع نایلون حبابدار به دو صورت متفاوت در حال حاضر نیز صورت میگیرد که یک روش فروش حضوری و دیگری نیز فروش غیر حضوری میباشد که با توجه به برخی محدودیت ها فروش غیر حضوری از ویژگی های زیادی برخوردار بوده و میتواند صرفه اقتصادی زیادی را نیز برای خریدار به وجود آورد. یکی از ویژگی هایی که در فروش غیر حضوری نایلون حبابدار ایجاد میشود صرفه جویی در زمان و انرژی میباشد و دیگر نیازی نیست تا انرژی و زمان زیادی برای خرید این نایلون ها صرف شود.

فروشگاه دریا پلاستیک با توجه به اینکه به رضایت مشتریان خود اهمیت زیادی قائل است و همواره جلب رضایت آنها را از اولویت های خود دانسته اقدام به فروش غیر حضوری محصولات خود و همچنین نایلون حبابدار نموده که میتوانید از سراسر کشور  و بدون هیچگونه محدودیتی خرید خود را انجام داده و محصول را در محل دریافت نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :