شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

نایلون حبابدار

فروش انواع نایلون حباب دار و ضربه گیر با قیمت تولیدی و فروش عمده در اردیبهشت سال 1403 + لیست قیمت در ذیل
( نایلون های حباب دار که کیفیت لازم ضربه گیری را دارا باشد از شرکت تولیدی نایلون دریا پلاستیک خریداری نمایید.)

نایلون حباب دار

یکی از مواردی که باعث آسیب رسیدن به محصولات بسته بندی شکستنی میشود ضربه میباشد. ضربه وارد شده به محصول میتواند منجر به شکستگی و آسیب دیدن به محصول شود و بهمین منظور بسته بندی آنها باید با نایلون حبابدار انجام شود. نایلون حبابدار به دلیل حباب هایی که بر روی خود دارد میتواند از بروز هر گونه آسیب ناشی از برخورد اجسام و ضربه جلوگیری بعمل آورد. نایلون های حبابدار نه تنها در بسته بندی محصولات بلکه میتوانند در اسباب کشی ها و نقل و انتقال وسایلی که آسیب پذیری زیادی نیز دارند مورد استفاده قرار گیرند. وسایل زیادی مانند وسایل صوتی و تصویری و همچنین شکستنی وجود دارند که بخوبی باید بسته بندی شده تا بتوانند در برابر ضربات وارد شده مقاومت کنند. نایلون های حبابدار شفاف بوده که همین شفافیت یک مزیت برای آن محسوب میشود و میتواند در کنار مقاومت بالا زیبایی را در بسته بندی بوجود آورد.

جدول قیمت انواع نایلون حباب دار در اردیبهشت ماه سال 1403 - با توجه به نوسان قیمت نایلون حبابدار و ضربه گیر با ما جهت استعلام دقیق قیمت در تماس باشید ؛ و قیمت نایلون های ضربه گیر و حبابدار کیلویی و به تومان محاسبه و درج شده است.

محصول   قیمت ( هر یک کیلو)
قیمت نایلون حبابدار کیسه شده  از 65 هزار تومان بالا
قیمت نایلون حبابدار چاپدار  از 60 هزار تومان به بالا
قیمت نایلون حباب دار شیری از 57 هزار تومان به بالا
قیمت نایلون حبابدار ریز و درشت  از 54 هزار تومان به بالا
قیمت نایلون حبابدار درجه 1   از 54 هزار تومان به بالا 
قیمت نایلون حبابدار درجه 2   از 39 هزار تومان به بالا

قیمت نایلون حبابدار و انواع نایلون های ضربه گیر بر اساس یک سری پارامترهای مختلف تعیین می شود و ما قصد داریم در اینجا به برخی از موارد مهم و کلیدی آن بپردازیم. مجموعۀ دریا پلاستیک با سال ها تلاش و کوشش توانسته است موفق به تولید و پخش نایلون صنعتی با قیمت عمده و تولیدی در مدل های مختلف گردند، تا بدین وسیله بتوانند خدمتی به رونق تولید ملی داشته باشند. با تهیۀ ماشین آلات پیشرفته، امکان تولید نایلون حبابدار، نایلون عریض، فیلم استرچ و نایلون شیرینگ را متناسب با نیاز بازار داخل انجام دهند.

لیست قیمت نایلون حبابدار

لیست قیمت نایلون حبابدار بر اساس سایز، ضخامت، مدل و کیفیت مواد اولیه مشخص می گردد. تولید و فروش نایلون حبابدار به صورت کیسه شده و رولی صورت می گیرد. البته تولید و عرضۀ پلاستیک حبابدار به صورت حباب ریز و درشت انجام می گیرد و این قابلیت بر اساس ابعاد کالاهایی که قصد بسته بندی آنها وجود دارد، صورت می گیرد. شرکت دریا پلاستیک با توجه به کاربردی که دارند با مواد اولیه درجه یک و درجه دو تولید می شوند.

البته قیمت نایلون حبابدار درجه یک بیشتر از نایلون حبابدار درجه دو خواهد بود. صنایع مختلف متناسب با نوع محصولاتی که تولید می کنند می توانند مناسب ترین نوع پلاستیک حبابدار را تهیه نمایند.

نایلون حبابدار از دیگر پلاستیک هایی است که کاربرد آن در صنایع مختلف قابل مشاهده می باشد. این نوع پلاستیک دارای یک سری ویژگی های خاص ظاهری است که موجب تمایز قابل توجه آن نسبت به دیگر انواع نایلون بسته بندی شده است. داشتن قابلیت ضریه گیری این نوع پلاستیک، تأثیر مستقیم بر قیمت نایلون حبابدار داشته است.

عوامل مهم تأثیرگذار بر قیمت نایلون حبابدار

ابعاد کالا نقش مهم بر روی تولید نایلون حبابدار خواهد داشت چون با افزایش سایز اقلام، تولید کنندگان اقدام به تولید نایلون حبابدار به صورت حباب درشت می نمایند که خاصیت ضربه گیر بودن خود را حفظ کنند. قیمت نایلون حبابدار بر اساس سایز حباب می تواند متفاوت مشخص گردد. با توجه به اینکه فروش پلاستیک حبابدار در مدل های مختلف صورت می گیرد، می توانید جهت اطلاع دقیق از قیمت انواع نایلون حبابدار با دفتر فروش دریا پلاستیک تماس حاصل فرمائید.

نایلون حبابدار به دلیل داشتن لایۀ میانی حباب هوا همانند یک ضربه گیر عمل می کند. کاربرد پلاستیک حبابدار ریز و درشت می تواند از ورود فشار و ضربه به اجسام جلوگیری کند. علاوه بر مجموعه های تولید کننده و عرضه کنندۀ کالا، عموم افراد می توانند با صرفه نظر قرار دادن قیمت نایلون حبابدار، این نوع پلاستیک را جهت امور بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل استفاده نمایند و بدون آسیب دیدگی وسایل را جابجا نمایند.

با در نظر گرفتن کاربردی که این نوع پلاستیک دارد، صرف هزینه برای خرید نایلون حبابدار برای افراد صرفۀ اقتصادی به دنبال خواهد داشت. صنایع مختلف با داشتن آگاهی کامل نسبت به این موضوع مهم، پس از اطلاع از لیست قیمت نایلون حبابدار، مناسب ترین مدل نایلون حبابدار را انتخاب نموده و به صورت حضوری و یا اینترنتی سفارش دهند.

قیمت نایلون حبابدار به صورت خرید اینترنتی می تواند برای کارخانجات ارزان تر از بازار انجام گیرد. مجموعۀ تولیدی دریا پلاستیک توانسته با هدف توسعۀ خدمات دهی مجموعۀ خود، امکان سفارش اینترنتی نایلون حبابدار کیسه ای، رولی و چاپ دار را برای مشتریان فراهم نمایند.

ارائه خدمات فروش نایلون حبابدار بصورت چاپدار توسط تنها برخی از مراکز تولید کنندۀ پلاستیک حبابدار به صورت همزمان انجام می گیرد. قیمت نایلون حبابدار به صورت چاپ دار بیشتر از نایلون حبابدار بدون چاپ می باشد. البته این نوع محصول متناسب با نیاز برخی از شرکت ها و کارخانجات به صورت سفارشی با قیمت ارزان صورت می گیرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت نایلون حبابدار در مدل های مختلف می توانید با کارشناسان فروش دریا پلاستیک تماس بگیرید.

تایلون حبابدار

تولید نایلون حبابدار

تولید نایلون حبابدار با دستگاه ها و تجهیزات مخصوصی انجام میشود که قابلیت ایجاد حباب بر روی نایلون را داشته باشند. مواد درجه یک و مرغوب در تولید نایلون حبابدار اهمیت بسیار زیادی دارند و هر چه مواد از کیفیت بالاتری برخوردار باشند در نتیجه کیفیت و دوام نایلون نیز افزایش خواهد یافت. مواد اولیه مرغوب همچنین میتوانند مدت زمان فرسایش نایلون های حبابدار را نیز به تعویق بیندازند و تا مدت ها میتوان از آنها استفاده نمود. امروزه تولید نایلون حبابدار در انواع مختلفی انجام میشود که تفاوت هر یک  از آنها مربوط به لایه های به کار رفته در تولید نایلون میشود.  هر چه لایه های نایلون حبابدار بیشتر باشد در نتیجه مقاومت بیشتری از خود نشان خواهد داد.

دریا پلاستیک یکی از عرضه کنندگان انواع  نایلون حبابدار و نایلون شیرینگ تولید شده از بهترین و مرغوبترین مواد میباشد و برای سفارش نایلون میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

فروشگاه دریا پلاستیک از ابتدای شروع به فعالیت خود در زمینه فروش نایلون حبابدار و همچنین انواع پوشش های مناسب از قبیل نایلون استرچ برای بسته بندی بر فروش محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب تاکید ویژه ای داشته است و همچنین به دلیل اینکه بتواند سراسر کشور را تحت پوشش در آورد اقدام به فروش غیر حضوری نموده است و  خریدار به راحتی میتواند خرید خود را از سراسر کشور به انجام برساند.

در بسته بندی لوازم و وسایل شکستنی باید به گونه ای عمل شود که وسایل در تکان ها و لرزش های صورت گرفته در هنگام حمل و جابجایی به هیچ وجه آسیب نبینند. نایلون حبابدار از بهترین نایلون هایی است میتوان برای بسته بندی انتخاب نمود زیرا از حباب هایی بر روی خود برخوردار است که این حباب ها اجازه آسیب دیدن به وسایل و لوازم شکستنی را نمیدهد.

نایلون حبابدار

موارد استفاده از نایلون حبابدار

نایلون های حبابدار کابرد بسیار زیادی با توجه به  ویژگی های خود پیدا کرده اند که در ادامه به برخی از این کاربرد ها اشاره خواهیم نمود. یکی از کاربرد های نایلون حبابدار در بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات و صنایع میباشد. بسیاری از صنایع و واحد های تولیدی وجود دارند که برای حفاظت از محصولات خود در برابر شکستگی و هر گونه آسیب دیدگی آنها را با نایلون حبابدار به خوبی بسته بندی میکنند که این کار منجر میشود تا کالا تا زمان ارسال به فروشگاه و یا در احتیار قرار گرفتن مشتری هیچگونه آسیبی نبیند.  تکان های شدید و یا با ضرب افتادن محصول میتواند آسیب زیادی را به آن وارد کند و یا در خوشبینانه ترین حالت آسیب جزئی را به آن وارد آورد. با استفاده از نایلون های حبابدار هیچگونه آسیبی متوجه محصول نشده و کاملا سالم به دست مشتری و یا فروشنده خواهد رسید. حجم زیادی از نایلون های حبابدار مانند انواع نایلون شیرینگ در صنایع و بسته بندی محصولات استفاده میشود اما این نایلون ها در بسته بندی های در حجم و ابعاد کوچک نیز مورد استفاده زیادی دارند که میتوان به بسته بندی لوازم و اثاث منزل در هنگام اثاث کشی اشاره نمود. وسایل شکستنی زیادی در منزل وجود دارند که در هنگام اثاث کشی و در صورت عدم احتیاط میتوانند به راحتی آسیب ببینند که اگر از نایلون حبابدار برای بسته بندی آنها استفاده شود به هیچ وجه آسیب ندیده و سالم باقی میمانند. نایلون های حبابدار همچنین در برخی صنوف و جابجایی های آنها نیز کاربرد دارند و میتوانند این مزیت را ایجاد کنند که هیچ آسیبی به وسایل موجود بخصوص وسایل ارزشمند در فروشگاه نرسد.

نایلون حبابدار از پوشش های ارزان برای بسته بندی

یکی از ویژگی های نایلون حبابدار در قیمت مناسب آنها میباشد و میتوانند هزینه های بسته بندی را تا حد زیادی کاهش دهند. میتوان با کمک نایلون حبابدار بسته بندی در حجم و ابعاد بالایی را انجام داد بدون آنکه نیازی به صرف هزینه زیادی برای بسته بندی باشد. قیمت نایلون های حبابدار به طور کلی بسیار مناسب است و نیازی نیست تا هزینه زیادی بابت خرید آن صرف کنید اما برخی عوامل در قیمت این نایلون ها تاثیر گذار هستند. یکی از عواملی که میتواند بر روی قیمت نایلون حبابدار تاثیر داشته باشد ضخامت آن است. هر چه نایلون های حبابدار ضخیم تر باشند در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. البته نایلون های حبابدار ضخیم میتوانند محافظت بهتر و بیشتری را نیز از محصول بعمل آورند که باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

خرید نایلون حبابدار

برای خرید نایلون حبابدار باید به این موضوع که نایلون را برای بسته بندی چه محصولی نیاز دارید توجه داشته باشید. نایلون ها به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند که باید متناسب با نیاز خود نایلون مناسب را تهیه نمایید. نایلون های حبابداری که ضخامت بیشتری دارند میتوانند محافظت بیشتری از محصول به عمل آورند و در صورتیکه قرار است تا محصولات شکستنی و حساس را بسته بندی کنید بهتر است تا از این نایلون های ضخیم که اغلب نایلون های سه لایه هستند برای بسته بندی استفاده کنید.

اما در خرید نایلون حبابدار در صورتیکه قصد دارید تا بسته بندی محصولات نه چندان حساس را انجام دهید میتوانید از نایلون های با ضخامت کم نیز استفاده کنید و الزاما نیازی نیست تا نایلون های ضخیم که قیمت بالایی نیز دارند را خریداری نمایید. نکته ای که به طور کلی برای خرید نایلون حبابدار ضخیم یا نازک باید در نظر داشته باشید کیفیت نایلون ها میباشد که  میتواند تضمین کننده سالم باقی ماندن محصول در هنگام حمل و نقل و انتقال باشد.

نایلون حبابدار

فروش انواع نایلون حبابدار

نایلون های حبابدار به صورت تخصصی در شرکت ها و فروشگاه هایی به فروش میرسند که در زمینه پوشش های مورد نیاز برای بسته بندی فعالیت میکنند و این محصولات را به فروش میرسانند. اما فروش انواع نایلون حبابدار و دیگر انواع نایلون مانند نایلون عریض به دو صورت متفاوت در حال حاضر نیز صورت میگیرد که یک روش فروش حضوری و دیگری نیز فروش غیر حضوری میباشد که با توجه به برخی محدودیت ها فروش غیر حضوری از ویژگی های زیادی برخوردار بوده و میتواند صرفه اقتصادی زیادی را نیز برای خریدار به وجود آورد. یکی از ویژگی هایی که در فروش غیر حضوری نایلون حبابدار ایجاد میشود صرفه جویی در زمان و انرژی میباشد و دیگر نیازی نیست تا انرژی و زمان زیادی برای خرید این نایلون ها صرف شود.

فروشگاه دریا پلاستیک با توجه به اینکه به رضایت مشتریان خود اهمیت زیادی قائل است و همواره جلب رضایت آنها را از اولویت های خود دانسته اقدام به فروش غیر حضوری محصولات خود و همچنین نایلون حبابدار نموده که میتوانید از سراسر کشور  و بدون هیچگونه محدودیتی خرید خود را انجام داده و محصول را در محل دریافت نمایید.

شرکت دریا پلاستیک از شرکت های بسیار معتبر در زمینه فروش انواع نایلون حبابدار و همچنین کلیه محصولات بسته بندی میباشد که نه تنها شهر تهران بلکه توانسته سراسر کشور را با توجه به فروش غیر حضوری تحت پوشش در آورد .

برای اینکه محصولات تولید شده در یک مجموعه تولیدی بخصوص اگر جزو محصولات شکستنی نیز باشند به سلامت به دست مصرف کننده برسد باید بخوبی بسته بندی شوند. بسته بندی این محصولات میتواند تضمین کننده سلامت آنها باشد که از این رو نایلون حبابدار یکی از بهترین محصولات بسته بندی برای سالم ماندن محصول به شمار میرود. نایلون حبابدار از نایلون های معمولی و عادی نیست و از حباب هایی بر روی خود برخوردار است که در واقع کار اصلی را نیز همین حباب ها انجام میدهند و میتوانند محافظت خوبی را از محصولات به عمل آورند. نایلون حبابدار از شدت ضربه ای که به محصول وارد میشود تا حد زیادی میکاهد و آنرا از شکستگی و یا دفورمه شدن بخوبی حفظ میکند. نایلون های حبابدار در انواع مختلفی تولید و بفروش میرسند و همچنین سایز بندی های متفاوتی نیز دارند.

نایلون حبابدار دو لایه بخریم یا سه لایه؟

نایلون حبابدار به طور کلی به دو دسته مختلف تقسیم بندی میشوند که یک نوع دو لایه و نوع دیگر سه لایه میباشد. نایلون های حبابدار دو لایه و سه لایه از مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه برخوردار هستند و امروزه از هر دو نوع این نایلون ها استفاده زیادی در بسته بندی میشود اما یک تفاوت میان این دو وجود دارد که آنها را از یکدیگر متمایز میکند. نایلون های حبابدار دو لایه برای بسته بندی محصولات شکستنی و آسیب پذیر استفاده میشوند اما از میزان حفاظت کمتری برخوردار هستند.

اما نایلون های حبابدار سه لایه بر خلاف  نایلون های دو لایه از میزان محافظت بسیار بیشتری در مقایسه با نایلون های دو لایه برخوردار هستند و میتوانند محافظت کاملی را از محصول به عمل آورند. نایلون های حبابدار سه لایه برای بسته بندی محصولاتی که  میزان آسیب پذیری آنها بسیار زیاد است کاربرد فراوانی دارد. بهترین نایلون حبابدار دو و سه لایه را میتوانید از شرکت دریا پلاستیک با قیمت مناسب خریداری کنید.

9 / 10
از 109 کاربر
1مجموع 8 محصول
1مجموع 8 محصول
ثبت نظر
محمدی : خرید
1 0
بسیار ممنون از توضیحات. قصد خرید نایلون حباب دار دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. تشکر
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام. خواهش. در اولین ساعت کاری باهاتون تماس گرفته میشود.
الماس پور : قیمت
0 1
لطفا لیست خرید خرید عمده ی نایلون حبابدار را ارسال نمایید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام. لیست قیمت همکاری براتون در واتس آپ ارسال شد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :