شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

نایلون عریض

نایلون عریض

نایلون عریض از جمله نایلون های با عرض زیاد هستند که در بخش های کشاورزی و صنعتی کاربرد بسیار زیادی دارند. نایلون عریض بخصوص برای ساخت گلخانه ها کاربرد بسیار زیادی دارد. نایلون عریض  میتواند با ایجاد پوشش از ورود هر گونه عواملی که باعث آسیب رسیدن به گیاهان گلخانه ای میشود جلوگیری به عمل آورد. یکی از مزیت های نایلون عریض در شفاف بودن نایلون میباشد. نایلون های عریض میتوانند نور که یکی از عناصر برای رشد گیاه میباشند را از خود عبور دهند که این موضوع باعث شده تا کاربرد زیادی پیدا کرده و بتوان نور خورشید را بدون استفاده از تجهیزلات دیگر و بصورت مستقیم به گیاهان منتقل نمود.

تولید نایلون عریض

نایلون های عریض در ابعاد مختلفی تولید میشوند که نسبت به نیاز خود میتوانید ابعاد مناسب را سفارش  دهید. در تولید نایلون عریض نوع مواد اولیه ای که  در خط تولید و به عنوان مواد خام مورد استفاده قرار میگیرد بسیار مهم است و میتواند کیفیت نایلون را تضمین کند. مواد اولیه مرغوب در تولید نایلون عریض مانند دیگر نایلون ها از قبیل نایلون شیرینگ  میتوانند آنرا در برابر عوامل بیرونی  و محیطی مانند سرما، گرما و همچنین فشار و ضربه مقاوم کنند.  در تولید نایلون عریض از لایه های مختلفی برای شکل گرفتن یک نایلون استفاده میشود که تعداد این لایه ها میتواند منجر به ارتقا کیفیت آن شود. هر چه تعداد لایه ها بیشتر شود در نتیجه نایلون ضخیم تر و میزان آسیب پذیری آن نیز کمتر میشود.

نایلون  عریض

تولید نایلون عریض و محصولات دیگری مانند نایلون استرچ در دریا پلاستیک یکی از مجموعه های تولید و عرضه کننده انواع محصولات پلاستیکی با دستگاه های پیشرفته و زیر نظر متخصصان و کارشناسان مجرب انجام میشود که باعث شده تا نایلون ها و محصولات پلاستیکی کاملا استاندارد تولید شود. البته نباید استفاده از مواد اولیه مرغوب را در تولید نایلون های عریض در این مجموعه دست کم گرفت. مواد اولیه مرغوب نقش مهمی را در کیفیت و دوام نایلون ایفا میکنند.

در صورتیکه قصد خرید انواع نایلون و نایلون عریض را دارید اما قیمت ها نیز برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد میتوانید فروشگاه دریا پلاستیک را انتخاب نمایید که جزو فروشگاه هایی محسوب میگردد که همواره قیمت های بسیار مناسبی را برای محصولات خود در نظر گرفته و میتوانید با توجه به این قیمت های مناسب خرید مقرون بصرفه ای نیز داشته باشید.

یکی از انواع نایلون هایی که بعنوان پوششی برای مسقف کردن فضای موجود مورد استفاده بسیار زیادی دارد نایلون عریض میباشد. نایلون عریض همانطور که از نامش به خوبی پیداست جزو نایلون هایی به شمار میرود که عرض زیادی دارد و این عرض زیاد آن منجر شده تا مصارف صنعتی و کشاورزی زیادی داشته باشد. در بخش کشاورزی از نایلون عریض استفاده زیادی میشود و میتوان گفت بخش کشاورزی از بیشترین مصرف کنندگان نایلون عریض محسوب میشود. امروزه پرورش گیاهان گلخانه ای به لطف نایلون عریض تا حد زیادی تسهیل شده است و دیگر نیازی نیست تا فضایی مسقف که از مصالح ساختمانی تشکیل شده است را برای پرروش گیاهان انتخاب نمود.

سرعت بالای اجرای نایلون عریض از عمده مزیت های آن

یکی از بزرگترین مزیت هایی که با استفاده از نایلون عریض بوجود می آید در اجرای سریع آن میباشد و میتوان آنرا با سرعت بالا به راحتی اجرا و نصب نمود. اجرا و نصب نایلون عریض در کوتاه ترین  زمان ممکن صورت میگیرد و نیازی به استفاده از ابزارآلات و تجهیزات خاصی نیز بدین منظور وجود ندارد. برای اجرای نایلون عریض تنها کافیست چند نفر و با ابزارآلات معمولی روند نصب را انجام دهند و نیازی به استفاده از تجهیزات پیشرفته وجود نخواهد داشت. آماده کردن یک فضای مسقف بزرگ توسط مصالح ساختمانی کار بسیار زمانبری است و ممکن است هفته ها و یا ماه ها به طول بیانجامد. اما با استفاده از نایلون عریض دیگری نیازی به استفاده از مصالح ساختمانی وجود ندارد و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوان نایلون ها را نصب نمود.

نایلون عریض

نایلون عریض و مصارف ساختمانی آن

به مصارف کشاورزی نایلونهای عریض اشاره شد اما باید به مصارف ساختمانی آن نیز اشاره ای داشته باشیم. نایلون های عریض میتوانند برای پوشش دادن نمای بیرونی ساختمان بسیار کاربردی و ایده آل باشند و به دلیل اینکه ارزان قیمت نیز میباشد مورد استقبال بسیاری از فعالان حوزه ساخت و ساز قرار گرفته است. همچنین پرسنلی که قصد اجرای آن بر روی سازه را دارند نیازی به صرف زمان طولانی نخواهند داشت و تنها چند ساعت زمان نیاز است تا بتوان این نایلون را بر روی سازه اجرا نمود.

نایلون عریض و کاربرد صنعتی آن

از نایلون های عریض نه تنها در بخش های ساختمانی و کشاورزی بلکه در بخش های صنعتی نیز استفاده میشود و  جالب است بدانید که کاربرد های زیادی نیز در این بخش دارند. نایلون های عریضی که در بخش های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند انواع مختلفی دارند و معمولا نوع ضخیم این نایلون ها در صنایع کاربرد بسیار زیادی دارد. نایلون های عریض صنعتی در برابر عواملی که در صنایع میتوانند منجر  به فرسودگی  و از بین رفتن نایلون شوند از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در صورتیکه موفق به خرید نایلون های با کیفیت شوید در نتیجه تا مدت های طولانی میتوانید از آن استفاده کرده بدون اینکه کیفیت خود را از دست بدهد.

نایلون های عریض را مانند دیگر انواع نایلون مانند نایلون حبابدار از فروشندگان معتبر خریداری کنید تا بتوانید نایلونی را تهیه نمایید که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و همچنین قیمت مناسبی نیز داشته باشد. فروشگاه دریا پلاستیک یکی از فروشگاه های عرضه انواع نایلون و  همچنین نایلون عریض میباشد که میتوانید خرید خود را از این فروشگاه انجام داده و در هزینه های خود  صرفه جویی کنید. این فروشگاه که همواره به فکر مشتریان خود بوده است امکان خرید نایلون با قیمت مناسب را نیز فراهم آورده و نیازی به صرف هزینه زیاد و خرید نایلون از فروشگاه های نامعتبر وجود ندارد.

شرکت دریا پلاستیک مفتخر است اعلام دارد انواع نایلون عریض و محصولات مورد نیاز برای بسته بندی را  از نوع درجه یک و کاملا مرغوب و همچنین با بهترین قیمت بفروش میرساند و با توجه به اینکه همواره رضایت مشتریان را در اولویت کاری خود قرار داده است همواره بر روی کیفیت محصولات خود متمرکز شده است.

نایلون  عریض

نایلون ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که برخی از آنها با توجه به ویژگی های خود برای بکارگیری در بخش های صنعتی و کشاورزی و ساختمانی کاربرد بسیار زیادی دارند.  نایلون عریض از جمله نایلون های پر کاربرد است که برای حفاظت و پوشاندن یک بخش خاص مورد استفاده قرار میگیرد. نایلون عریض همانظور که از نامش به خوبی پیداست از عرض زیادی برخوردار است و همین عرض زیاد میتواند پوشش وسیعی را برای فضای مشخصی ایجاد کند. در بخش کشاورزی از نایلون  عریض برای مسقف کردن فضا بمنظور پرورش گیاه و میوه استفاده میشود و اغلب میوه های گلخانه ای در فضای مسقف شده با این نایلون ها پرورش می یابند. نایلون عریض برای ساختمان سازی نیز بمنظور حفظ نما کاربرد دارد و میتواند نما را تا پایان پروژه پوشانده تا جلوه بدی را بوجود نیاورد.

برای خرید نایلون عریض به  تعداد لایه های آن توجه داشته باشید

یکی از مواردی که برای خرید ‌نایلون عریض باید توجه داشته باشید تعداد لایه های آن میباشد و بهتر است برای اینکه از میزان مقاومت آن اطمینان حاصل کنید لایه های آنرا مورد بررسی قرار دهید. اما لایه های نایلون چه ویژگی هایی را برای آن ایجاد میکند؟

هر چه تعداد لایه های نایلون عریض بیشتر میشود در نتیجه ضخامت آن نیز بیشتر خواهد شد و در نتیجه نایلونی را در اختیار دارید که محکم و مقاوم تر است. بخصوص نایلون های عریضی که در بخش های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرند باید از ضخامت بالایی برخوردار باشند تا بتوانند در برابر برخورد اجسام بخصوص اجسام نوک تیز مقاومت خوبی از خود نشان دهند.

یکی دیگر از ویژگی های نایلون های عریض ضخیم در بخش کشاورزی عدم نفوذ اشعه یووی مضر میباشد و در نتیجه گیاهان در محیطی مناسب و با دریافت نور بدون هیچگونه مواد مضر رشد خواهند کرد و خواص آنها نیز چند برابر خواهد شد.

9 / 10
از 73 کاربر
1مجموع 7 محصول
1مجموع 7 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :