09122471912
شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

نایلون عریض

9 / 10
از 80 کاربر

فروش بهترین نایلون عریض و نایلون عریض کشاورزی در سال 1403 با قیمت عمده + لیست قیمت نایلون های عریض در ذیل ( جهت مشاوره برای خرید نایلون های عریض و نایلون های کشاورزی با دریا پلاستیک در تماس باشید. )

نایلون عریض

نایلون عریض از جمله نایلون های با عرض زیاد هستند که در بخش های کشاورزی و صنعتی کاربرد بسیار زیادی دارند. نایلون عریض بخصوص برای ساخت گلخانه ها کاربرد بسیار زیادی دارد. نایلون عریض  میتواند با ایجاد پوشش از ورود هر گونه عواملی که باعث آسیب رسیدن به گیاهان گلخانه ای میشود جلوگیری به عمل آورد. یکی از مزیت های نایلون عریض در شفاف بودن نایلون میباشد. نایلون های عریض میتوانند نور که یکی از عناصر برای رشد گیاه میباشند را از خود عبور دهند که این موضوع باعث شده تا کاربرد زیادی پیدا کرده و بتوان نور خورشید را بدون استفاده از تجهیزلات دیگر و بصورت مستقیم به گیاهان منتقل نمود.

جدول قیمت نایلون عریض و نایلون کشاورزی در مرداد ماه 1403 - برای گرفتن قیمت در تماس باشید نواسان قیمت در بازار نایلون عریض وجود دارد؛ ضمنا قیمت بر اساس هر کیلوگرم می باشد.

محصول قیمت ( هر یک کیلوگرم )
قیمت نایلون عریض کشاورزی از 44 هزار تومان به بالا
قیمت نایلون عریض گلخانه ای یو وی دار از 88 هزار تومان به بالا

موارد مهم تعیین قیمت نایلون عریض

تعیین قیمت نایلون عریض به ابعاد رول، ضخامت و سطح کیفیت مواد اولیه بستگی دارد. صنایع مختلف جهت حفظ کالاها در برابر شرایط محیطی چون نفوذ برف و باران، تابش مستقیم نور خورشید و همچنین گرد و غبار می توانند از مزایای نایلون یو وی دار استفاده نمایند. ویژگی قابل توجهی که این نوع پلاستیک دارد، داشتن سطحی صاف و شفاف است که امکان عبور نور را میسر می سازد و به همین دلیل جهت راه اندازی محیط های گلخانه از مزایای نایلون گلخانه ای یا همان نایلون عریض بهره گرفته می شود.

قیمت نایلون عریض بر اساس پارامترهای متعددی تعیین می شود. شرکت دریا پلاستیک یکی از مجموعه های پیشرو در حوزۀ تولید لفاف های پلاستیکی بسته بندی در صنایع مختلف فعالیت می کند. این مجموعه پس از بررسی تمام جوانب توانسته اند شرایط لازم جهت تولید نایلون عریض، شیرینگ و ... را در سطح کشور فراهم نمایند. به دلیل گستردگی کاربرد نایلون عریض، قصد داریم در اینجا به نکات مهم تعیین قیمت نایلون عریض بپردازیم، پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای متن همراه ما باشید. نایلون عریض از دیگر پلاستیک های موجود در بازار به شمار می رود و صنایع مختلف بدون استثنا از مزایای این نوع پلاستیک جهت بسته بندی محصولات استفاده می نمایند.

کاربرد عمدۀ پلاستیک عریض جهت مصارف کشاورزی است و به همین علت با عنوان نایلون کشاورزی نیز شناخته می شود. کشاورزان جهت حفظ محصولات و یا لوازم کشاورزی در برابر نفوذ آب، خاک و نور خورشید از این نوع پلاستیک سبک، مستحکم و با کیفیت استفاده می نمایند. جهت اطلاع از قیمت رول نایلون عریض می توانید با کارشناسان فروش دریا پلاستیک تماس گرفته و پس از مشورت و نوع کاربری که برای این نوع نایلون در نظر گرفته اید، مناسب ترین سایز و ضخامت پلاستیک عریض را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

لیست قیمت نایلون عریض

لیست قیمت نایلون عریض بر مبنای شاخص هایی چون سایز رول، ضخامت و نوع مواد اولیه مشخص می گردد. بنابراین بر اساس نوع کاربرد این نوع پلاستیک، اقدام به خرید نایلون عریض نمائید. قیمت نایلون عریض گلخانه ای به ضخامت این نوع پلاستیک بستگی دارد. توصیه می کنیم متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه و مساحت گلخانه، اقدام به تهیۀ نایلون عریض مورد نیاز خود نمائید. سفارش نایلون عریض چند لایه ای بسیار کارآمد خواهد بود و مقاومت بالایی نسبت به شرایط محیطی خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که نایلون عریض uv دار تهیه نمائید که نسبت به اشعۀ مضر نور خورشید مقاومت بالایی داشته باشند.

به طور عمده شرکت های تولید کنندۀ نایلون عریض همچون مجموعۀ دریا پلاستیک بر اساس مشخصات استاندارد اقدام به تولید و فروش نایلون عریض کشاورزی می نمایند. با این وجود برخی از مجموعه ها به دلیل نوع کاربرد خاصی که برای این نوع پلاستیک در نظر گرفته اند، نیازمند به خرید نایلون عریض سفارشی هستند. بدین ترتیب می توانند به صورت مستقیم از طریق شرکت تولید کنندۀ نایلون، پلاستیک عریض سفارشی تهیه نمایند. البته این نوع سفارشات تأثیر مستقیم بر قیمت نایلون عریض خواهد داشت.

تهیۀ نایلون کشاورزی برای اکثر کشاورزان ضرورت دارد. به اقتضای نوع فعالیت هایی از قبیل حفظ و نگهداری محصولات در برابر بارش باران، امور آبیاری، راه اندازی محیط گلخانه ای و ... نیازمند به خرید نایلون یو وی دار می باشند و قیمت نایلون عریض بر روی هزینه اختصاصی تهیۀ تجهیزات کشاورزی تأثیرگذار خواهد بود.

جهت اطلاع از نحوۀ سفارش دهی اینترنتی نایلون عریض و یا استعلام قیمت نایلون عریض می توانید با دفتر فروش شرکت دریا پلاستیک تماس حاصل فرمائید. به واسطۀ این مجموعۀ معتبر امکان خرید نایلون عریض به صورت سفارشی در ابعاد و ضخامت متفاوت وجود دارد.

تولید نایلون عریض

نایلون های عریض در ابعاد مختلفی تولید میشوند که نسبت به نیاز خود میتوانید ابعاد مناسب را سفارش  دهید. در تولید نایلون عریض نوع مواد اولیه ای که  در خط تولید و به عنوان مواد خام مورد استفاده قرار میگیرد بسیار مهم است و میتواند کیفیت نایلون را تضمین کند. مواد اولیه مرغوب در تولید نایلون عریض مانند دیگر نایلون ها از قبیل نایلون شیرینگ  میتوانند آنرا در برابر عوامل بیرونی  و محیطی مانند سرما، گرما و همچنین فشار و ضربه مقاوم کنند.  در تولید نایلون عریض از لایه های مختلفی برای شکل گرفتن یک نایلون استفاده میشود که تعداد این لایه ها میتواند منجر به ارتقا کیفیت آن شود. هر چه تعداد لایه ها بیشتر شود در نتیجه نایلون ضخیم تر و میزان آسیب پذیری آن نیز کمتر میشود.

نایلون  عریض

تولید نایلون عریض و محصولات دیگری مانند نایلون استرچ در دریا پلاستیک یکی از مجموعه های تولید و عرضه کننده انواع محصولات پلاستیکی با دستگاه های پیشرفته و زیر نظر متخصصان و کارشناسان مجرب انجام میشود که باعث شده تا نایلون ها و محصولات پلاستیکی کاملا استاندارد تولید شود. البته نباید استفاده از مواد اولیه مرغوب را در تولید نایلون های عریض در این مجموعه دست کم گرفت. مواد اولیه مرغوب نقش مهمی را در کیفیت و دوام نایلون ایفا میکنند.

در صورتیکه قصد خرید انواع نایلون و نایلون عریض را دارید اما قیمت ها نیز برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد میتوانید فروشگاه دریا پلاستیک را انتخاب نمایید که جزو فروشگاه هایی محسوب میگردد که همواره قیمت های بسیار مناسبی را برای محصولات خود در نظر گرفته و میتوانید با توجه به این قیمت های مناسب خرید مقرون بصرفه ای نیز داشته باشید.

یکی از انواع نایلون هایی که بعنوان پوششی برای مسقف کردن فضای موجود مورد استفاده بسیار زیادی دارد نایلون عریض میباشد. نایلون عریض همانطور که از نامش به خوبی پیداست جزو نایلون هایی به شمار میرود که عرض زیادی دارد و این عرض زیاد آن منجر شده تا مصارف صنعتی و کشاورزی زیادی داشته باشد. در بخش کشاورزی از نایلون عریض استفاده زیادی میشود و میتوان گفت بخش کشاورزی از بیشترین مصرف کنندگان نایلون عریض محسوب میشود. امروزه پرورش گیاهان گلخانه ای به لطف نایلون عریض تا حد زیادی تسهیل شده است و دیگر نیازی نیست تا فضایی مسقف که از مصالح ساختمانی تشکیل شده است را برای پرروش گیاهان انتخاب نمود.

سرعت بالای اجرای نایلون عریض از عمده مزیت های آن

یکی از بزرگترین مزیت هایی که با استفاده از نایلون عریض بوجود می آید در اجرای سریع آن میباشد و میتوان آنرا با سرعت بالا به راحتی اجرا و نصب نمود. اجرا و نصب نایلون عریض در کوتاه ترین  زمان ممکن صورت میگیرد و نیازی به استفاده از ابزارآلات و تجهیزات خاصی نیز بدین منظور وجود ندارد. برای اجرای نایلون عریض تنها کافیست چند نفر و با ابزارآلات معمولی روند نصب را انجام دهند و نیازی به استفاده از تجهیزات پیشرفته وجود نخواهد داشت. آماده کردن یک فضای مسقف بزرگ توسط مصالح ساختمانی کار بسیار زمانبری است و ممکن است هفته ها و یا ماه ها به طول بیانجامد. اما با استفاده از نایلون عریض دیگری نیازی به استفاده از مصالح ساختمانی وجود ندارد و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوان نایلون ها را نصب نمود.

نایلون عریض

نایلون عریض و مصارف ساختمانی آن

به مصارف کشاورزی نایلونهای عریض اشاره شد اما باید به مصارف ساختمانی آن نیز اشاره ای داشته باشیم. نایلون های عریض میتوانند برای پوشش دادن نمای بیرونی ساختمان بسیار کاربردی و ایده آل باشند و به دلیل اینکه ارزان قیمت نیز میباشد مورد استقبال بسیاری از فعالان حوزه ساخت و ساز قرار گرفته است. همچنین پرسنلی که قصد اجرای آن بر روی سازه را دارند نیازی به صرف زمان طولانی نخواهند داشت و تنها چند ساعت زمان نیاز است تا بتوان این نایلون را بر روی سازه اجرا نمود.

نایلون عریض کشاورزی و کاربرد صنعتی آن

از نایلون عریض کشاورزی نه تنها در بخش های ساختمانی و نایلون کشاورزی بلکه در بخش های صنعتی نیز استفاده میشود و  جالب است بدانید که کاربرد های زیادی نیز در این بخش دارند. نایلون های عریضی که در بخش های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند انواع مختلفی دارند و معمولا نوع ضخیم این نایلون کشاورزی در صنایع کاربرد بسیار زیادی دارد. نایلون های عریض صنعتی در برابر عواملی که در صنایع میتوانند منجر  به فرسودگی  و از بین رفتن نایلون شوند از مقاومت بالایی برخوردار هستند و در صورتیکه موفق به خرید نایلون کشاورزی با کیفیت شوید در نتیجه تا مدت های طولانی میتوانید از آن استفاده کرده بدون اینکه کیفیت خود را از دست بدهد.

نایلون عریض کشاورزی را مانند دیگر انواع نایلون مانند نایلون حبابدار از فروشندگان معتبر خریداری کنید تا بتوانید نایلون کشاورزی را تهیه نمایید که از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و همچنین قیمت مناسبی نیز داشته باشد. فروشگاه دریا پلاستیک یکی از فروشگاه های عرضه انواع نایلون کشاورزی و  همچنین نایلون عریض میباشد که میتوانید خرید خود را از این فروشگاه انجام داده و در هزینه های خود  صرفه جویی کنید. این فروشگاه که همواره به فکر مشتریان خود بوده است امکان خرید نایلون عریض کشاورزی با قیمت مناسب را نیز فراهم آورده و نیازی به صرف هزینه زیاد و خرید نایلون از فروشگاه های نامعتبر وجود ندارد.

شرکت دریا پلاستیک مفتخر است اعلام دارد انواع نایلون عریض کشاورزی و نایلون کشاورزی و محصولات مورد نیاز برای بسته بندی را  از نوع درجه یک و کاملا مرغوب و همچنین با بهترین قیمت بفروش میرساند و با توجه به اینکه همواره رضایت مشتریان را در اولویت کاری خود قرار داده است همواره بر روی کیفیت محصولات خود متمرکز شده است.

نایلون  عریض

نایلون کشاورزی انواع و اقسام گوناگونی دارند که برخی از آنها با توجه به ویژگی های خود برای بکارگیری در بخش های صنعتی و کشاورزی و ساختمانی کاربرد بسیار زیادی دارند.  نایلون عریض از جمله نایلون کشاورزی پر کاربرد است که برای حفاظت و پوشاندن یک بخش خاص مورد استفاده قرار میگیرد. نایلون عریض همانظور که از نامش به خوبی پیداست از عرض زیادی برخوردار است و همین عرض زیاد میتواند پوشش وسیعی را برای فضای مشخصی ایجاد کند. در بخش نایلون کشاورزی از نایلون  عریض برای مسقف کردن فضا بمنظور پرورش گیاه و میوه استفاده میشود و اغلب میوه های گلخانه ای در فضای مسقف شده با این نایلون ها پرورش می یابند. نایلون عریض برای ساختمان سازی نیز بمنظور حفظ نما کاربرد دارد و میتواند نما را تا پایان پروژه پوشانده تا جلوه بدی را بوجود نیاورد.

برای خرید نایلون عریض به  تعداد لایه های آن توجه داشته باشید

یکی از مواردی که برای خرید ‌نایلون عریض باید توجه داشته باشید تعداد لایه های آن میباشد و بهتر است برای اینکه از میزان مقاومت آن اطمینان حاصل کنید لایه های آنرا مورد بررسی قرار دهید. اما لایه های نایلون چه ویژگی هایی را برای آن ایجاد میکند؟

هر چه تعداد لایه های نایلون عریض بیشتر میشود در نتیجه ضخامت آن نیز بیشتر خواهد شد و در نتیجه نایلونی را در اختیار دارید که محکم و مقاوم تر است. بخصوص نایلون های عریضی که در بخش های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرند باید از ضخامت بالایی برخوردار باشند تا بتوانند در برابر برخورد اجسام بخصوص اجسام نوک تیز مقاومت خوبی از خود نشان دهند.

یکی دیگر از ویژگی های نایلون های عریض ضخیم در بخش کشاورزی عدم نفوذ اشعه یووی مضر میباشد و در نتیجه گیاهان در محیطی مناسب و با دریافت نور بدون هیچگونه مواد مضر رشد خواهند کرد و خواص آنها نیز چند برابر خواهد شد.

1مجموع 7 محصول
1مجموع 7 محصول
ارسال نظر و نظرات ثبت شده