شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ مانند نایلون استرچ  یکی از نایلون های مناسب و پر کابرد برای بسته بندی است که در صنایع کاربرد بسیار زیادی دارد. نایلون شیرینگ در برابر حرارت 160 تا 220 درجه تغییر حالت داده و میتواند به خوبی محصول و محصولات مورد نظر را وکیوم و بسته بندی کند. نایلون شیرینگ جزو نایلون های بهداشتی نیز محسوب میشود که میتواند از ورود هر گونه آلودگی به داخل محصولات جلوگیری بعمل آورد. نایلون های شیرینگ به دلیل اینکه میتوانند به خوبی بر روی محصول بچسبند در نتیجه از ورود هر گونه آلودگی به محصول نیز جلوگیری میکنند. نایلون های شیرینگ هیچ محدودیتی را برای مشاهده محصول بوجود نمی آورند و با شفافیت بالایی که دارند میتوانند محصول بسته بندی شده را بخوبی نمایان و قابل مشاهده کنند. این نایلون ها به راحتی نیز اسیب نمیبینند مگر آنکه اشیا نوک تیز به آنها برخورد کند. مقاومت کششی نایلون شیرینک مناسب بوده و در این بین نایلون های ضخیم میتوانند مقاومت کششی به مراتب بسیار بیشتری نیز داشته باشند.

ناییلون شیرینگ

تولید نایلون شیرینگ

در تولید نایلون شیرینگ و دیگر نایلون ها از قبیل  نایلون عریض نوع مواد تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت و مقاومت نایلون دارند. هر چه مواد مرغوب تر و درجه یک تر در تولید نایلون به کار گرفته شود در نتیجه مقاومت کششی آن نیز افزایش خواهد یافت. مقاومت کششی نایلون بسیار مهم است و باید بتوانند وزن محصول را بخوبی تحمل کنند.  نایلون های شیرینگ در سه نوع مختلف تولید میشوند که میتوان به نایلون های معمولی و ساده، نایلون شیرینگ های تونلی و سلفون شیرینگ را نام برد. نایلون شیرینگ های ساده که کاربرد زیادی نیز در بسته بندی دارند در برابر حرارت تغییر شکل داده و میتوانند بخوبی کل محصول را در بر بگیرند. نایلون شیرینگ تونلی از مقرون بصرفه ترین نوع نایلون میباشد که توسط دستگاه شیرینگ پک تونلی تولید میشود و نام دیگر آن نیز نایلون شیرینگ پلی اتیلن است. سلفون  شیرینگ نیز از لحاظ مواد اولیه با نایلون های شیرینگ متفاوت است و بسته بندی با آن میتواند بسته بندی شفافی را بوجود آورد.

برای خرید نایلون شیرینگ و همچنین  نایلون حبابدار و دیگر انواع محصولات در انواع مختلف و با قیمت مناسب میتوانید دریا پلاستیک یکی از عرضه کنندگان محصولات پلاستیکی و بسته بندی در کشور را انتخاب نمایید.

دریا پلاستیک را باید جزو معدود فروشگاه های نامید که امکان خرید نایلون شیرینگ و کلیه محصولات مناسب برای بسته بندی را از راه دور فراهم آورده است و به راحتی میتوانید خرید خود را از این فروشگاه از هر نقطه از کشور انجام دهید بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری و صرف زمان و انرژی وجود داشته باشد.

نایلون شیرینگ

بسته بندی کردن در صنایع و تولیدی ها به روش های گوناگونی انجام میشود که یکی از بهترین این روش ها برای بسته بندی کردن بدون اینکه مواد درون بسته بندی فاسد شود ‌استفاده از نایلون شیرینگ  میباشد. نایلون شیرینگ از نایلون هایی است که در ساخت آن از ترکیبات شیمیایی خاصی استفاده شده است و در برابر حرارت واکنش نشان میدهد. نایلون شیرینگ با واکنش نشان دادن در برابر حرارت به خوبی دور تا دور محصول را پوشش داده و آنرا در برابر نفوذ آب و رطوبت و همچنین آلودگی و گرد و غبار به خوبی حفظ میکند.

نایلون شیرینگ یکی از بهترین نایلون ها برای بسته بندی مواد غذایی و فسادپذیر

در صنعت بسته بندی و همچنین کارخانات از روش های مختلفی برای بسته بندی مواد غذایی و مواد فاسد شدنی استفاده میشود تا از هر گونه فاسد شدن مواد جلوگیری به عمل آید. یکی از پوشش های مناسب برای جلوگیری از فاسد شدن این مواد نایلون شیرینگ میباشد که از جذب بالایی بر روی محصول برخوردار بوده و امکان فاسد شدن مواد را به طور کامل به صفر میرساند و یا به پایین ترین حد ممکن میرساند. مواد غذایی و همچنین مواد بهداشتی در صورتیکه در معرض برخورد هوا  و یا آب و رطوبت قرار گیرند به سرعت فاسد خواهند شد که به همین دلیل باید بخوبی با این نوع نایلون بسته بندی شوند تا بتوانند در برابر فاسد شدن مقاومت خوبی را از خود نشان دهند. البته بسته بندی انجام شده با نایلون شیرینگ در اکثر موارد بعنوان یک بسته بندی نهایی مورد استفاده قرار نمیگیرد  و بسته بندی نهایی این مواد با پوشش های دیگری انجام میشود اما این پوشش در عدم فاسد شدن مواد تاثیر بسیار زیادی دارد.

نایلون شیرینگ یکی از ارزان ترین پوشش ها برای بسته بندی

ارزان بودن نایلون شیرینگ مانند نایلون استرچ  از مزیت های بزرگ ان محسوب میگردد و  تولیدی ها و صنایع دیگر  نیازی نیست تا هزینه زیادی را صرف خرید پوشش های با قیمت بالا کرده  و هزینه های زیادی را متحمل شوند. نایلون شیرینگ از ارزانترین نایلون ها برای بسته بندی است و اینگونه میتوان گفت که ارزان تر از این پوشش را نمیتوان برای بسته بندی یافت.  نایلون های شیرینگ به گونه دیگری نیز میتوانند در کاهش هزینه های بسته بندی نقش داشته باشند که آن تسریع روند بسته بندی میباشد. نایلون شیرینگ ها چه به روش دستی و چه با دستگاه بر روی محصول قرار بگیرند به دلیل اینکه سرعت بسته بندی را تا حد زیادی افزایش میدهند در قیمت تمام شده محصول نیز به در حجم بالاتر تاثیر زیادی دارند.

 نایلون شیرینگ

خرید نایلون شیرینگ با بهترین قیمت

برای خرید نایلون شیرینگ بهتر است ابتدا استعلام قیمتی را تهیه نمایید زیرا قیمت این نوع نایلون به دلایلی همواره با نوسان مواجه بوده است و ممکن است نتوانید این نایلون را با قیمت مناسب تهیه نمایید. در صورتیکه استعلام قیمتی را تهیه نمایید در این صورت به راحتی میتوانید نایلون با بهترین قیمت را خریداری کنید. البته باید این موضوع را نیز یاد آور شویم که نایلون شیرینگ ها در انواع مختلفی تولید میشوند که برخی از این نایلون ها به دلیل موادمرغوبی که در تولید آنها مورد استفاده قرار گرفته است از قیمت بالاتری برخوردار هستند. برای خرید مرغوب ترین و با کیفیت ترین نایلون شیرینگ فروشگاه دریا پلاستیک از بهترین گزینه ها پیش روی شما میباشد و میتوانید با قیمت مناسب خرید خود را از این فروشگاه انجام دهید. همچنین این فروشگاه برای اینکه سراسر کشور را برای عرضه محصولات خود تحت پوشش در آورد اقدام به فروش غیر حضوری نموده است و نیازی به مراجعه حضوری و صرف انرژی و زمان برای خرید وجود نخواهد داشت.

اگر به کیفیت نایلون شیرینگ و محصولات بسته بندی اهمیت میدهید و همچنین به قیمت ها نیز توجه زیادی دارید بهتر است  تا شرکت دریا پلاستیک یکی از شرکت های پیشرو در زمینه عرضه انواع محصولات بسته بندی را انتخاب نمایید.

برای اینکه بتوان محصولات تولید شده در یک مجموعه تولیدی و کارخانه را به صورتی بسته بندی نمود که هیچگونه آلودگی و گرد و غبار به داخل آن وارد نشود باید از نایلون شیرینگ استفاده کرد که به دلیل اینکه بخوبی تمامی سطح محصول را در بر میگیرد میتواند بخوبی آنرا تمیز نگاه داشته و همچنین تا حدودی نیز از ایجاد خط و خش بر روی محصول جلوگیری کند. نایلون شیرینگ از نایلون های حساس به حرارت است و به محض برخورد حرارت به آن جمع میشود که این خاصیت جمع شوندگی و همچنین چسبندگی آن باعث میشود تا سطح محصول را بخوبی در بر بگیرد. نایلون شیرینگ سرعت بسته بندی را نیز تا حد زیادی افزایش میدهند و به سرعت بر روی محصول و سطح مورد نظر جمع میشود.

قیمت نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ ها از دسته نایلون های ارزان قیمت محسوب میشوند اما مولفه هایی نیز وجود دارند که بر روی قیمت آنها تاثیر گذار است. یکی از مهمترین مواردی که در قیمت نایلون شیرینگ تاثیر زیادی دارد ضخامت آن است و هر چه ضخامت بیشتری داشته باشد در نتیجه گران تر نیز خواهد بود. البته ضخیم بودن نایلون شیرینگ یک مزیت  برای آن محسوب میگردد و میتواند مقاومت بیشتری نیز داشته باشد.

برند و همچنین شفاف بودن نایلون شیرینگ نیز  در قیمت آن تاثیر زیادی دارد. نایلون شیرینگ ها در برخی برندها تولید و بفروش میرسند که به دلیل ویژگی ها و مزیت هایی که دارند قیمت بالاتری را نیز به خود اختصاص داده اند.  همچنین قیمت نایلون شیرینگ که شفاف تر باشد نیز بالاتر خواهد بود زیرا امکان مشاهده محصول راحت تر از نایلون های کدر است.

بهترین قیمت نایلون شیرینگ را شرکت دریا پلاستیک یکی از شرکت های عرضه کننده انواع محصولات بسته بندی در اختیار دارد و میتوانید با انتخاب این شرکت هزینه های خود برای خرید نایلون را بکاهید.

9 / 10
از 88 کاربر
1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :