09122471912
شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

نایلون استرچ

9 / 10
از 81 کاربر

فروش عمده با قیمت تولیدی انواع نایلون استرچ ( فیلم استرچ ) در مرداد ماه سال 1403 + لیست قیمت

نایلون استرچ

نایلون استرچ نوعی نایلون و پوشش میباشد که بصورت رولی و برای بسته بندی محصولات مختلف تولید شده در کارخانجات و صنایع مورد استفاده قرار میگیرد. فیلم استرچ و نایلون استرچ از نایلون های شفاف و چسبناک میباشد که میتواند بخوبی سطح محصول را پوشانده و اجازه ورود آلودگی و همچنین و عوامل دیگری که منجر به آسیب رسیدن به محصول میشود را نمیدهد. نایلون استرچ ها از پوشش های شفافی نیز هستند که این شفاف بودن نایلون باعث شده تا بخوبی بتوان محصول درون نایلون را مشاهده نمود. سهولت در استفاده از نایلون های استرچ یکی از مزیت های آن محسوب میشود. پوشش های دیگر به این راحتی و با این سرعت قابل استفاده نیستند و زمان و همچنین انرژی انسانی را زیادی را برای بسته بندی تلف میکنند. نایلون های استرچ به وسیله دستگاه های مخصوصی به راحتی  میتوانند در یک لحظه کل محصول و یا حتی یک پالت محصول را در بر بگیرند و آن را آماده ارسال کنند.

 قیمت انواع نایلون استرچ و فیلم استرچ به صورت عمده فروشی در مرداد ماه سال 1403 - با توجه به نوسانات قیمت در بازار نایلون استرچ جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید 

محصول قیمت هر یک کیلو گرم
قیمت نایلون استرچ صادراتی از 55 هزار تومان به بالا
قیمت نایلون استرچ رنگی از 75 هزار تومان به بالا
قیمت نایلون استرچ مبلی از 60 هزار تومان به بالا
قیمت فیلم استرچ از 53 هزار تومان به بالا
قیمت نایلون استرچ مچی از 60 هزار تومان به بالا

قیمت نایلون استرچ بر اساس یک سری موارد مهم مشخص می گردد. شرکت دریا پلاستیک با تأمین دستگاه های پیشرفته و همچنین نیروی انسانی فعال توانسته اند به صورت تخصصی در حوزۀ تولید پلاستیک های بسته بندی فعالیت خود را آغاز نمایند. نایلون نقش بسزایی در حوزۀ بسته بندی کالاها در صنایع مختلف دارد چون با استفاده از پلاستیک می توان کالاها را در برابر شرایط محیطی ایمن نگه داشت. بدین ترتیب مجموعه های تولید کنندۀ نایلون صنعتی در تلاش هستند با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته، دستگاه های مدرن و مواد اولیۀ مرغوب محصولاتی با کیفیت تولید نموده و در اختیار صنعت گران قرار دهند. در این بین قیمت فیلم استرچ تأثیر بسزایی در انتخاب و خرید این نوع پلاستیک برای مصرف کنندگان خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مبحث در کنار ما باشید تا بیشتر از ویژگی های فیلم استرچ ساده و نایلون استرچ صادراتی مطلع گردید. 

قیمت فیلم استرچ رنگی

قیمت فیلم استرچ رنگی بر مبنای میزان کاربرد آن در صنایع مختلف دارد. البته سفارشی بودن تولید نایلون استرچ رنگی نیز به نوبۀ خود تأثیر مستقیم بر قیمت فیلم استرچ خواهد داشت. مهمترین ویژگی نایلون استرچ، داشتن خاصیت کشسانی بودن و چسبندگی بالای این نوع پلاستیک می باشد که باعث تمایز این نوع نایلون با دیگر پلاستیک های بسته بندی شده است.

نایلون استرچ صاداراتی و معمولی به صورت شفاف تولید می شود ولی متناسب با نیاز مصرف کنندگان مجموعه های تولید کننده قادر به تولید نایلون استرچ رنگی می باشند. بدیهی است صنایع مختلف به اقتضای نیاز می توانند جهت بسته بندی کالاهای مختلف از این نوع پلاستیک منعطف و کشسان استفاده نمایند.

قیمت فیلم استرچ صادراتی

قیمت فیلم استرچ صادراتی بر اساس نوع مواد اولیۀ، ضخامت، ابعاد رول و رنگ سفارشی نایلون مشخص می گردد. بدیهی است به دلیل تحریم های اقتصادی که در کشور ایران با آن روبرو می باشد، ممکن است قیمت مواد اولیه در دوره های مختلف برای شرکت تولید کنندۀ فیلم استرچ تغییر یابد. از این رو قیمت فیلم استرچ نیز تغییر می کند و بی ثبات خواهد بود. از این رو توصیه می کنیم پیش از خرید نایلون استرچ صادراتی، نایلون استرچ مبلی، نایلون استرچ رنگی و دیگر محصولات پلاستیکی، به صورت تلفنی و اینترنتی از قیمت انواع نایلون استرچ اطلاع پیدا کنید و سپس با اطمینان می توانید به واسطۀ شرکت دریا پلاستیک، نایلون مورد نیاز جهت مصارف بسته بندی محصولات را با قیمت ارزان تهیه نمائید. 

مجموعه دریا پلاستیک به دلیل داشتن تخصص و تجربۀ کافی در حوزۀ تولید لفاف های بسته بندی صنعتی، قادر به تولید و فروش نایلون استرچ صادراتی با قیمت مناسب می باشند. از این رو مجموعه هایی که در حوزۀ بازرگانی و تجارت بین المللی فروش محصولات داخلی فعالیت می کنند، می توانند با اطمینان از طریق این مجموعه اقدام به تهیۀ فیلم استرچ صاداراتی با دوام نمایند که در شأن محصولات صادارتی باشد.

قیمت نایلون استرچ مبلی

قیمت نایلون استرچ مبلی به ضخامت و سایز رول فیلم استرچ بستگی دارد. نوع بسته بندی مبلمان برای مجموعه های تولیدی مبل حائز اهمیت است چون مانع از خسارت به مبل می شود. با توجه به ویژگی های قابل توجهی که نایلون استرچ مبلی دارد، کارفرمایان جهت سهولت در بسته بندی مبلمان از این نوع پلاستیک استفاده می کنند.

داشتن حالت چسبندگی و انعطاف پذیری بالای فیلم استرچ، به فرد اجازه می دهد کلیۀ سطوح مبلمان را با پلاستیک مستحکم بپوشاند و بدین وسیله از ضربات و سایش های حین حمل و نقل مبلمان جلوگیری کنند. بدین ترتیب قیمت فیلم استرچ برای مجموعه های تولیدی مبل حائز اهمیت است.

بدون شک مجموعه های مختلف در تلاش هستند جهت بسته بندی محصولات با کیفیت عالی، مناسب ترین روش و محصول پلاستیکی را انتخاب نمایند. البته در جایگاه خود، قیمت نایلون استرچ، نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار و ... برای مجموعه های تولید حائز اهمیت خواهد بود.

نایلون استرچ

تولید نایلون استرچ

هر چه مواد اولیه ای که برای تولید نایلون استرچ و دیگر انواع نایلون ها مانند نایلون حبابدار مرغوب تر باشد در نتیجه نایلون نیز کیفیت بالاتری خواهد داشت که میتواند در برابر کشش وارد شده و همچنین اجسام نوک و گذر زمان مقاومت بیشتری به عمل آورد. دریا پلاستیک که سالهاست در زمینه تولید فیلم استرچ و نایلون استرچ فعالیت میکند در طی سالها فعالیت خود از بهترین نوع مواد و همچنین تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته است و تا به امروز توانسته نایلون هایی بسیار با کیفیت را تولید کند که از ماندگاری و همچنین مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. تولید نایلون استرچ در این مجموعه با توجه به تقاضای مشتری در  انواع مختلف انجام می شود. قیمت ها یکی از مهمترین مواردی است که خریدار نایلون استرچ همواره بر روی آن تاکید دارد. قیمت نایلون استرچ های تولید شده در این مجموعه  بسیار مناسب و اقتصادی میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با کارشناسان این مجموعه تماس  حاصل نمایید.

استرچ پالت بند

فروشگاه دریا پلاستیک عرضه کننده انواع محصولات بسته بندی مانند استرچ پالت بند و نایلون عریض  میباشد که با خرید از این فروشگاه هزینه های خود را کاهش خواهید داد زیرا این فروشگاه قیمت های بسیار مناسبی را در جهت جلب رضایت مشتریان خود در نظر گرفته است.

بسیاری از محصولاتی که در کارخانجات تولید و به انبار و یا بازار مصرف ارسال میشوند به منظور حمل آسان بر روی پالت قرار میگیرند. اما در صورتیکه محصولات به خوبی بر روی پالت بصورت ثابت قرار خواهند گرفت که با استرچ پالت بند بخوبی در کنار یکدیگر قرار بگیرند و به هیچ وجه تکان نخورند. استرچ پالت بند ها در مرحله نهایی بر روی محصولات موجود بر روی پالت کشیده میشوند که میتوانند با محکم نگاه داشتن محصولات از افتادن و تکان خوردن آنها جلوگیری کرده و حمل آنها نیز به مراتب آسانتر شود. حمل محصولات قرار گرفته بر روی پالت ها با توجه به استرچ ها به انبار و همچنین برای انتقال به فروشنده و یا مصرف کننده به راحتی انجام خواهد شد. اما استرچ پالتها از مزیت های بیشمار دیگری نیز برخوردار هستند و تنها به محکم و ثابت نگاه داشتن محصولات موجود بر روی پالت مربوط نمیشود.

نایلون استرچ

استرچ پالت از نایلون های مناسب برای حفظ بهداشت محصول

یکی از بزرگترین مزیت هایی که فیلم استرچ و استرچ پالت ها ایجاد میکنند حفظ کیفیت محصولات و تمیز ماندن آنها میباشد. استرچ پالت ها به خوبی بر روی محصول کشیده میشوند و چسبندگی بسیار خوبی را با سطح آن برقرار میکنند که از این رو میتوانند در تمیز و بهداشتی ماندن آنها نقش موثری داشته باشند. بخصوص مواد غذایی که ممکن است مدت زمانی را در انبار برای عرضه به بازار باقی بمانند باید بعد از قرار گرفتن بر روی پالت با استرچ ها بخوبی بسته بندی شوند تا از نفوذ هر گونه گرد و غبار والودگی به سطح و داخل محصول جلوگیری به عمل آید. همچنین محصولاتی به غیر از محصولات بهداشتی و خوراکی نیز با استفاده و بسته بندی با این نوع استرچ به خوبی تمیز باقی میمانند و هیچگونه گرد و غباری بر روی آنها قرار نخواهد گرفت. بطور مثال لوازم خانگی که بر روی پالت قرار میگیرند در صورتیکه با استرچ پالت و نایلون استرچ و همچنین نایلون حبابدار بسته بندی شوند در نتیجه تا زمان ارسال به فروشگاه و همچنین تحویل به مشتری بسیار تمیز باقی خواهند ماند و هیچگونه آلودگی نمیتواند بر روی آنها قرار میگیرد.

استرچ پالت از ارزان ترین پوشش ها برای بسته بندی

یکی از بزرگترین ویژگی های استرچ پالت ها در قیمت بسیار مناسب و یا بهتر است بگوییم ارزان بودن آنها میباشد. کارخانجات و مجموعه های تولیدی برای اینکه بتوانند هزینه های خود را کاهش دهند پوشش هایی را برای بسته بندی انتخاب میکنند که قیمت کمی دارند و میتوانند هزینه های تولید را تا حد زیادی کاهش دهند. نایلون استرچ و استرچ پالت ها از قیمت بسیار کمی در مقایسه با دیگر پوشش های بسته بندی برخوردار هستند و میتوانند هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهند. استرچ ها از نایلون های بسیار نازک هستند که این نازک بودن هزینه تولید آنها را کاهش میدهد و میتوان در بسته بندی های با حجم و ابعاد بالا از آنها استفاده نمود.

استرچ پالت ها یکی از سریعترین پوشش ها برای بسته بندی

کارخانجات باید تعداد محصولات زیادی را در طول روز بسته بندی کنند که از همین رو فیلم استرچ و استرچ پالت ها از بهترین پوشش ها برای بسته بندی سریع  محسوب میگردند. استرچ پالت توسط دستگاه های مخصوصی بر روی پالت و محصولات روی ان کشیده میشوند و این کار نیز با سرعت بالایی صورت میگیرد و نیازی به توقف خط تولید نیز وجود نخواهد داشت. تقریبا هیچ پوشش و نایلون دیگری وجود ندارد که با این چنین سرعتی بتواند بسته بندی را انجام دهد.

نایلون استرچ

فروشگاه دریا پلاستیک از فروشگاه های عرضه انواع پوشش برای بسته بندی میباشد که فیلم استرچ و استرچ پالت  و دیگر محصولات از جمله نایلون شیرینگ را نیز در انواع مختلف و با قیمت های بسیار مناسب به فروش میرساند. میتوانید خرید از این فروشگاه را از شهرهای مختلف کشور انجام داده و نیازی به مراجعه حضوری شما و صرف انرژی و زمان برای خرید وجود  ندارد.

با انتخاب شرکت دریا پلاستیک برای خرید نایلون استرچ و کلیه  محصولات مورد نیاز برای بسته بندی میتوانید بهترین و با کیفیت ترین نایلون ها را آن هم با قیمت مناسب تهیه کنید. این شرکت با توجه به اینکه سراسر کشور را تحت پوشش خود در آورده است با انتخاب آن میتوانید از هر شهر کشور خرید خود را انجام داده و در محل  تحویل بگیرید.

زمانی که یک محصول در یک مجموعه تولیدی و کارخانه تولید و روانه بازار مصرف میشود بسیار مهم است که بسته بندی مناسبی داشته باشد تا بتواند اول از هر چیز محصول را از بروز آسیب های احتمال حفظ کرده و دوما جلوه ظاهری خوبی را نیز برای آن بوجود آورد. انواع و اقسام نایلون ها وجود دارند که برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند که یکی از آنها نایلون استرچ میباشد که البته این نوع نایلون ها اغلب برای بسته بندی محصولات با سایز و ابعاد بزرگ و حتی بسته بندی پالت مورد استفاده قرار گیرند. نایلون استرچ از نایلون هایی است که در برابر حرارت مستقیم واکنش نشان میدهد و به خوبی بر روی محصول جمع میشود که این موضوع خود ویژگی های زیادی را برای آن ایجاد کرده است.

عدم نفوذ گرد و خاک از عمده مزیت های نایلون استرچ

یکی از مزیت های بزرگ نایلون استرچ ها به چسبندگی بسیار خوب آنها بر روی سطح مربوط میشود و به نحوی سطح محصول را در بر میگیرد که از نفوذ هر گونه آلودگی و گرد و غبار به داخل محصول جلوگیری به عمل می‌ آورند. بسیاری از محصولات بخصوص محصولات و لوازم خانگی که امروزه در بازار عرضه میشوند توسط فیلم استرچ و نایلون استرچ به خوبی بسته بندی میشوند و این نایلون ها کل محصول را پوشش میدهند. پوشش کاملی که توسط نایلون استرچ بر روی محصول ایجاد میشود به این دلیل نیست که نایلون میتواند آنرا در برابر ضربه محافظت کند بلکه بیشتر بمنظور تمیز ماندن سطح محصول چنین کاری صورت میگیرد. البته نا گفته نماند که فیلم استرچ و نایلون استرچ ها میتوانند تا حدی از ایجا  خط و خش بر روی محصول جلوگیری کنند اما کاربرد اصلی این نایلون ها به منظور جلوگیری از ایجاد خط و خش نیست.

نایلون استرچ های بسیار با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب را هم اکنون میتوانید از شرکت دریا پلاستیک آنهم بدون اینکه با محدودیت جغرافیایی مواجه شوید خریداری نموده و در محل دریافت کنید. 

فیلم استرچ

افرادی که در بخش تولید محصولات فعالیت دارند، به خصوص کارخانجات و کارگاه ها همواره دغدغه ی داشتن یک بسته‌ بندی ارزان‌ قیمت و عالی را داشته اند که این بسته بندی با سرعت بالایی انجام گیرد و کاربردی و با کیفیت باشد. بسته بندی ایجاد شده باید از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشد و در زمان جابجایی و تحویل به مشتری آسیب نبیند به همین منظور امروز انواع بسته بندی با استفاده از متریال مختلف روی کار آمده‌ اند که هر یک دارای ویژگی های مخصوص به خود بوده و می توانند در بسیاری از بخش ها مفید واقع شوند. فروشگاه دریا پلاستیک با عرضه مستقیم نایلون های بسته بندی توانسته قیمت‌های بسیار مناسبی را برای محصولاتش در نظر گیرد و موجب رضایت مندی مشتریانش از یک خرید خوب و به صرفه باشد.

 یکی از بهترین لوازم بسته بندی که توانسته امروزه جایگاه بسیار بالایی را به خود اختصاص دهد فیلم استرچ می باشد . استرچ در لغت به معنای کش آمدن است و این مشخصه اصلی نایلون های استرچ می باشد که کشش بسیار بالایی دارد و به همین دلیل در مقابل ضربه، مقاوم است. فیلم استرچ از پلی اتیلن به دست می آید و با کیفیت بوده و می‌تواند برای بسیاری از کالاها مورد استفاده قرار گیرد.

فیلم استرچ یا همان استرچ پالت بند دارای شکلی شفاف و سطحی صاف است که قدرت کشش و چسبندگی بسیار بالایی دارد و به همین منظور در زمان جابجایی دچار پارگی و آسیب نمی شود و مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد. با استفاده از فیلم استرچ می توان انواع کالاهای بزرگ و کوچک را بسته بندی کرد. در واقع فیلم استرچ یک کالای اقتصادی و به صرفه و همچنین پرکاربرد در بخش تولیدات بوده و در فروشگاه ها و سایر مکان های تولیدی استفاده از این نایلون به چشم می خورد، در بسیاری از صنایع مختلف نیز می توان کاربردهای بسیار خوب نایلون های استرچ را مشاهده کرد.

بسته بندی ایجاد شده با استفاده از فیلم استرچ در حجم محصول مورد نظر بوده و بسته بندی هیچ حجم اضافه ای را به خود اختصاص می‌دهد، بنابراین کالاها به صورت منسجم در کنار هم قرار گرفته و امکان ریختن محصول وجود نخواهد داشت. همینطور این بسته بندی ها به راحتی قابل انتقال بوده و به راحتی می‌توان آن را به دست مشتریان رساند. مراکز بسیاری نایلون استرچ را به فروش می رساند که برای خرید باید حتماً به یک مرکز معتبر و قابل اعتماد مراجعه نمایید شرکت دریا پلاستیک از شرکت های بزرگ و معتبر در زمینه فروش انواع نایلون استرچ در ابعاد و اندازه های مختلف و متنوع می باشد که شما می توانید با خرید به صورت اینترنتی از این مرکز محصولات خود را به راحتی و با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید.

مزایای استفاده از فیلم استرچ

فیلم استرچ به صورت شفاف بوده و مشتریان می‌توانند کالا های درون آن را رویت کنند، همچنین مقاومت کششی این نایلون بسیار بالا بوده و در مقابل انواع ضربه ها دارای استحکام خیلی خوبی می باشد. یکی از ویژگی های بسیار خوب نایلون استرچ جلوگیری از انتقال رطوبت و گرد و غبار به داخل بسته بندی می باشد که بدین وسیله می توان انواع مواد غذایی و دارویی و بهداشتی را با استفاده از این کالا بسته بندی کرد.

سرعت بسته بندی یکی دیگر از ویژگی هایی است که در بسته بندی با نایلون استرچ مشاهده می‌شود.  از نایلون استرچ می توان به صورت دستی و ماشینی محصولات را بسته بندی نمود که این کار با سرعت بالایی امکان پذیر است.‌ همچنین از مزایای بسیار مهم فیلم استرچ، قیمت بسیار مناسب و اقتصادی آن است که می توان برای کالا های کوچک نیز این نوع بسته بندی را مهیا نمود.

خرید فیلم استرچ

 برای خرید فیلم استرچ می توان اندازه های مختلفی از فیلم استرچ را تهیه نمود که باید آن را متناسب با ابعاد و اندازه کالا ها خریداری کرده و همچنین انواع ضخامت این نایلون ها در بازار به فروش می‌رسد.

فروشگاه دریا پلاستیک از مراکز معتبر فروش نایلون های بسته بندی ، به خصوص نایلون استرچ در کشورمان است که با عرضه محصولات بسیار با کیفیت و ارزان قیمت توانست یکی از تامین کنندگان بزرگ که در صنعت بسته بندی باشد.

1مجموع 16 محصول
1مجموع 16 محصول
ارسال نظر و نظرات ثبت شده