09122471912
شماره تماس مستقیم : ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲

چسب چاپ خورده

9 / 10
از 3 کاربر

چسب چاپ خورده

چسب ها کاربرد زیادی در بسته بندی دارند و میتوان با استفاده از چسب ها بسته بندی بسیار محکمی و  همچنین مقرون بصرفه تری را نسبت به دیگر روش های بسته بندی انجام داد. اما در این بین چسب چاپ خورده از کارایی بیشتری در مقایسه با چسب های معمولی آن در هم در بسته بندی در تیراژ بالا دارد. چسب چاپ خورده میتواند تبلیغ محصول و یا شرکت را بر روی خود بهمراه داشته باشد که این خود بمنزله یک تبلیغ ارزان قیمت و گسترده میباشد. چسب های چاپ خورده به صورت سفارشی تولید میشوند و محتوای چاپ انجام شده بر روی چسب توسط مشتری انتخاب میشود.

چسب چاپ خورده

تولید چسب چاپ خورده

در تولید چسب چاپ خورده دو نکته بسیار حائز اهمیت است که یک نکته مربوط به کیفیت خود چسب میشود. چسبی که برای چاپ انتخاب میشود اول از هر چیز باید از چسبندگی و کیفیت خوبی برخوردار باشد. چسبندگی چسب ها باید به گونه ای باشد که بعد از مدتی چسبندگی و گیرایی خود را از دست نداده و همچنین به راحتی نیز با کوچکترین فشاری باز نشوند. نکته دیگری که در تولید چسب چاپ خورده باید مورد توجه تولید کننده قرار گیرد کیفیت چاپ انجام شده بر روی چسب میباشد. چاپ انجام شده بر روی چسب نیز باید شفاف بوده و همچنین به راحتی از بین نرود. مواد اولیه مرغوب و همچنین تجهیزاتی که برای تولید چسب چاپ خورده مورد استفاده قرار میگیرند میتوانند تعیین کننده کیفیت چسب و چاپ باشند.

دریا پلاستیک از جمله عرضه کنندگان انواع چسب های چاپ خورده میباشد که با رعایت تمامی نکات نام برده شده در تولید این دسته چسب ها سعی نموده محصولی بسیار با کیفیت و با دوام را به مشتریان خود عرضه کند. این مجموعه جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا  و با کیفیت ترین مواد اولیه را در اختیار  دارد که خروجی آنها نیز محصولی با کیفیت و در نهایت رضایت مشتری میباشد.

انواع چسب چاپ خورده با بالاترین میزان چسبندگی و بالاترین کیفیت را میتوانید از شرکت دریا پلاستیک بخواهید. شرکت دریا پلاستیک از شرکت های پیشرو در زمینه فروش انواع محصولات بسته بندی میباشد که از ابتدای شروع به فعالیت خود بر روی جلب رضایت مشتریان خود توجه ویژه ای داشته است و تا کنون نیز در این راستا کاملا موفق عمل کرده است.

چسب چاپ دار

یکی از انواع چسب هایی که برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد و  از چاپ نیز بر روی خود بهره میرد چسب چاپ خورده میباشد. چسب چاپ خورده همانطور که از نامش پیداست از چاپ که  محتوای آن میتواند هر چیزی باشد بهره برده است و همین موضوع محبوبیت آنرا در میان مصرف کنندگان دو چندان کرده است زیرا میتواند به نوعی یک تبلیغ نیز برای کالا و یا مجموعه ای که از چسب استفاده کرده نیز محسوب گردد. در واقع چسب چاپ خورده به نوعی تبلیغ البته از نوع ارزان قیمت محسوب میشود و میتوان با هزینه کمی که برای سفارش چاپ این چسب ها پرداخت میشود تبلیغات گسترده ای را انجام داد. چسب چاپ خورده نه تنها برای صنایع و کارخانجات بلکه امروزه برای فروشگاه ها و فروشگاه های اینترنتی نیز مورد استفاده فراوانی دارد.

کیفیت چسب چاپ خورده ضامن طول عمر آن

یکی از مواردی که باید برای سفارش چسب چاپ خورده به آن توجه داشته باشید کیفیت چاپ انجام شده بر روی آن است و هر چه کیفیت بالاتری داشته باشد در نتیجه تبلیغ بیشتر و طولانی تری نیز صورت خواهد گرفت. برخی از چسب های چاپ خورده بر روی محصولات یک تولید کننده را میتوان دید که سالهاست از کیفیت چاپ یکسانی برخوردار است و هیچ تغییری در طول زمان نداشته است که این موضوع خود کمک خواهد کرد تا تبلیغات بلند مدتی انجام شود .

زمانی کیفیت چاپ چسب بالا خواهد بود که  نوع ماده ای که برای چاپ به کار میرود و همچنین تجهیزات مورد استفاده برای چاپ از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشند. البته برخی از مراکزی که چسب چاپ خورده تولید میکنند برای اینکه هزینه کارفرما کاهش پیدا کند از کیفیت کار خود تا حد زیادی میکاهند اما برخی دیگر نیز تنها چسب های با کیفیت را چاپ میکنند که این موضوع باعث شده تا رضایت مشتری جلب شود.

فروش چسب چاپ خورده

با توجه به کاربرد گستردۀ چسب های شیشه ای در مصارف بسته بندی اقلام، از سوی کارخانجات تولید کننده و شرکت های کوچک و بزرگ، کارفرمایان می توانند جهت تبلیغات از این محصول استفاده نمایند. به عبارتی برخی از شرکت های تولید کنندۀ چسب شیشه ای، با در اختیار داشتن دستگاه های چاپ پیشرفته، قادر به ارائه خدمات چاپ بر روی سطح خارجی چسب شیشه ای می باشند. بدین وسیله کارخانجات و مجموعه های عرضه کنندۀ محصولات مختلف می توانند تجربۀ خرید چسب چاپ خورده سفارشی را داشته باشند و از آن جهت معرفی مجموعۀ خود استفاده نمایند. خرید چسب شیشه ای طرح دار همچنان متقاضیان خاص خود را دارد و در برخی از کالاهای بسته بندی می توان آنها را مشاهده نمود.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ارسال نظر و نظرات ثبت شده